Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én fiam ilyen rossz...

Csak az én fiam ilyen rossz alvó? Miért nem akar aludni, hiszen annyira fáradt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos. Soha nem volt nappal jó alvó, 2 hónapos korától 3-4x 30perc Ennyi volt az alvás. Most már csak 1x alszik, de akkor is 50-60perc. Annyira fáradt, látom rajta hogy kevés neki, de nem hajlandó aludni. Este elalszik olyan 8 körül, reggel 6-kor kel. Megissza a tápszert, látom rajta hogy még aludna, de sehogyan sem megy neki. Ha ringatom, akkor meg tekeri ki magát a kezemből. Mit csináljak? Lassan már ott tarunk, hogy nappal semmit sem akar aludni. Persze egész nap nyávog, és sír, mert fáradt. Nem érdekli semmi, csak utánam mászik, és sír, mert ölben akar lenni.
2010. márc. 20. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Együttérzek veled, mi is így küszködünk hosszú hónapok óta. Csak az én kislányom már 16 hónapos. Szerintem nálunk tuti a fogak mocorgása zavar be. Ő is álmosan kóborol a lakásban, néha a fáradtságtól megy neki a bútoroknak, és mégis....képtelen aludni, látom rajta hogy szeretne, de valami miatt nem tud.

Nem tudok mást mondani, végtelen türelem, kitartás kell...

De hátha jön egy okosabb, tapasztaltabb, aki tud valami jó tanácsot...

2010. márc. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Nálunk is ez a nem alvás már 2 hónapos korától megy:(
2010. márc. 20. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!