Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A parommal van egy kisfiunk....

A parommal van egy kisfiunk. Neki van az elozo kapcsolatabol egy nagyobb fia. Azt mondja, hogy a Karacsony egyik napjat ott toltene veluk, az exevel, mert a fianak fontos, hogy egyutt legyenek! Most erre mit mondanatok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 18:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
82%
Azt mondanám természetes,hogy a gyerekével akar lenni,de nehogy már a volt nejével nosztalgiázzon,mint egy család! Te meg addig a közös gyerekkel várod otthon.Hagyjuk már a sok okost,aki mindenkit lepontoz.Tuti nincsenek ilyen szituban,vagy pedig ők az exek.:-)A gyereknek szerintetek az a jó,hogy azt se tudja anyáék milyen kapcsolatban vannak? Az a jó neki is,ha tudja,hogy anya apa már nincs együtt,de őt ugyanúgy szeretik mindketten.Miért kellene szegényt hitegetni? Apa viszi hozzátok,anya meg keressen egy pasit,mert nincs jobb dolga,mint fúrkálódni!
2015. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Ha meg valaki olvassa.

A parom, mar csak ex, ugyanis a nagy kozos karacsonyozasnak a hattereben az allt, hogy ujra osszejottek!

Fel evre. Aztan szakitottak, es azota megint uj none van ...

2017. ápr. 14. 23:47
 33/39 anonim ***** válasza:

És lesz mégegy félteso.

Vicc ez az ember.

2017. ápr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Bocsi az elirasokert az elobb, csak most latom.

Ez a kapuzarasi panik ? 40 eves , teljesen megkattant.

2017. ápr. 15. 00:16
 35/39 anonim ***** válasza:
Hú esküszöm erre gondoltam, most, hogy olvastam vegig... örülök, hogy tegnap irtál, így én is írok. Azt hittem, már nem él a kérdés. Mondom tuti hogy itt valami kettejük között van. Nagyon sajnálom. :-(De ha tényleg ilyen, akkor jobban jártál. Mi is külön mentünk az exel. Hú, tudnék mesélni, egy vadbarom. Bocsi. Mostmár azt mondom, hálleluja. :-) majd szép lassan te is ezt fogod. :-)
2017. ápr. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Most olvasom a kérdésedet és isten lássa lelkemet, h tuti van valami köztük.

Az nonsens, h egy exel akar valaki katácsonyozni.. Mert ha csak a gyerekkel akkor elvitte volna hozzátok azt kész.


Pffu ez nagyon gáz, a nővel tuti megcsináltattam volna párszor az aszfaltot. :)

2017. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
*megcsókoltattam volna
2017. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Utolsó! Én nem a nővel, hanem a "férfival"!
2017. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

A kozos Karacsony utan nem sokkal kozolte, hogy visszament az exhez. Ekkor meg merges voltam a ribire.

Aztan mikor fel ev utan megint otthagyta, egy masikert, csak rohognom kell rajta. :D

2017. ápr. 16. 00:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!