Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A házasságom romokban van....

A házasságom romokban van. Kisfiam 14 hónapos. Eszem ágában sincs a gyermekemre fogni a magánéleti problémámat, hiszen azért ketten a férjemmel vagyunk felelősek, de úgy érzem, a baba érkeztével ment tönkre a kapcsolatunk. Más járt így?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 12:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
17%
Ha ok nélkül borulsz ki csupán a hormonok miatt akkor nem inkább neked kellett volna olyankor visszafogni magad és nem neki elviselni amikor semmi értelme nem volt ép egy kiborulásnak? Ezt sosem értettem... "Ha terhes vagyok akkor mindenkinek kötelessége elviselni" ?
2010. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%

Senki nem mondta hogy ok nélkül borultam ki.De az tény hogy terhesen az ember érzékenyebb!

Amúgy ha tovább olvastad kedves utolsó a soraim között ott volt hogy ketten rontottuk el, nem pedig csak ő.

Bár a mi esetünkben nagyobb részt ő volt a hibás.De nem fogom neked elemezni a kapcsolatomat hogy TE is tisztábban lásd, mert 1. nincs kedvem hozzá,2. semmi közöd hozzá.

Én meg a pont ilyen "támadós" embereket nem értettem soha.

Mindegy én legalább jól érzem magam:)

2010. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
14%
Ja, én is jól érzem magam, csak nekem párom is van, érdekes... -.-' Azt hiszem hogy te még most is túlérzékeny vagy, mert én csak kérdeztem valamit és nem támadtam...
2010. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

mikor elsö babánk megszületett nekünk is volt ilyen gondunk.Megoldottuk vagyis ugy döntöttem hogy inkább eggyüt mint egyedül.Ha szereted bizz abban hogy idövel jobb lesz.passzold le a kicsit valakinek hogy egyött lehessetek mégha otthon is.Ne hagyd hogy begubozzatok mert attol hogy gyerek van még életed is van és te döntöd el hogy a pároddal vagy nélküle.

Sok sikert!

2010. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!