Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek veszélyesek az...

Szerintetek veszélyesek az olcsó, noname pelenkák, amiket a neten árulnak, pl. Twins? Használtatok már ilyet?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 13:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondoltam, mint amit a 3-as írt, h kijön belőle a nedvszívó töltelék (nátrium- poliakrilát). Akik azt kérdezik, h mitől lenne veszélyes, azok olvasgassanak, tájékozódjanak a pelenkák gyártásáról. Van baba akiknél a pelenkák fehérítéséhez használt anyag ekcémát okoz, ilyesmi tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, nem olyanokra, h jaj, oldalt kifolyt a pisi.
2015. nov. 18. 14:00
 12/20 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg inkább köszönd meg a válaszokat, ha már egyszer nem bírtad érthetően kiírni a kérdést!
2015. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Mit nem lehetett érteni a veszélyes szón? Arról nem tehetek, h valakikben fel sem merül, h egy pelenka lehet veszélyes.


Majd ha valaki érdemi választ ír, annak megköszönöm.

2015. nov. 18. 14:18
 14/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez is egyéni! Az én babám pl egy márkás popsikrémtől lett kiütéses máse meg a noname termékektől sem.
2015. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
*másé
2015. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kisfiam ekcémás lett 8-9 hónapos kora körül, azóta sem múlik... akkoriban No name pelenkát használtunk, egy ismerős gyógytornász árulta nagyon olcsón, csak hónapokkal később jutott eszembe hogy esetleg attól lehet az ekcéma. Azóta nem használjuk azt a pelust, de az ekcéma még nem múlt el, kicsit javult, lehet hogy nem attól volt, de nem biztos. Mi most a Libero-t és a Tesco (baglyos)-t használjuk, ezeket szeretem, amíg a 4-esnél kisebb méret kellett addig Pampers-t használtunk de szerintem a 4-es mérettől már egy kis pisitől is a gyerek térdéig lóg. A Rossmann, DM, Müller sajátmárkás pelenkák is jók, és olcsóbbak mint pl a Tesco, egyáltalán nem gagyi. Netről még nem rendeltem de az ekcéma miatt nem is fogok.
2015. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Tökéletesen érthető a kérdés!

Én kerülöm a "noname" dolgokat,bármiről legyen is szó.(ruházat,élelmiszer,kozmetikumok stb.)Ez alatt nem azt értem,hogy mindenből a legdrágábbat,de a kétes eredetű,általam nem ismert márkákat tutira nem veszem meg!

A veszélyességére van esély,mert jóval alacsonyabb költséggel állítják elő,olcsóbb anyagokból például.Ezért is kapod olcsóbban,mint egy ismertebb márkát.Igen,itt meg kell fizetni a nevet,de garancia rá,hogy tudod,mit veszel.

2015. nov. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Rengeteg féle pelust próbáltunk, az egyetlen amitől kipirosodott a popsija sajnos a dm környezetbarát

pelusa:(

(Pedig én próbálok mindenből környezetbarátot venni, ezért eléggé sajnáltam. Moshatót se tudunk használni, nincs hely hol szárítani, ruháinkat is csak nehezen megy, alig fér be a szárító.)

De ha nálatok van elég hely ilyesmire, akkor próbáld ki a moshatót, azt legalább tudod h milyen anyaggal érintkezik ha magadnak mosod/öblíted.

2015. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a hasznosságukat a kezecskékkel értékelem!
2015. nov. 19. 13:41
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is tök érthető a kérdés...

Nem mondanám veszélyesnek őket, se sosem vennék ilyen nagyon noname pelust. Egyszerűen ami a babám bőrével érintkezik, pláne ilyen intim helyen, azon nem akarok spórolni.

2015. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!