Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszi-téli babák anyukái,...

Őszi-téli babák anyukái, mikor voltak nálatok az első babanézők?

Figyelt kérdés
Szombaton lesz 2 hetes a kislányom,még nem engedtünk be senkit hozzá a védőnőn kívül.Nagyon aggódunk, hogy összeszed valamit a látogatóktól, olyan pici még és itt a nátha szezon. A védőnő szerint hétvégén már sétálni is vihetnénk. Ti hogyan csináltátok, meddig vártatok ?
2015. nov. 19. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Anyum és anyósom is 1-1 hete volt fent, rögtön, mikor hazajöttünk a kórházból. valódi első babanéző kb 2 hónap múlva.
2015. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Harmadik gyerekem decemberi. Őt 2 hetesen vittük ki először, de csak azért mert addig vagy szmogriadó volt, vagy köd, különben hamarabb vittük volna. Például itt tegnap kellemes napos idő volt, olyanban simán kivittem volna már egy hetesen is. Viszont 1 hónapos korától mindennap kétszer vittem az oviba a nagyokért. A látogatók is már 1-2 hetes korában jöhettek, természetesen csak az egészségesek. A két nagyobbik nyári baba volt, őket már 4 naposan kivittük 10 percet sétálni.
2015. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Par napos koruktól.
2015. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két hetet vártunk a látogatókkal, a ténylegessel. Anyák egy hét után jöttek, meglesték alvás közben, de ennyi.
2015. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szülők, testvérek és az egyik nagybátyám a családjával aznap már volt ak nálunk, hogy hazaértünk. Többi rokon, barát, kolléga pedig szépen fokozatosan jött, minden héten voltak látogatóink, sőt pár hetes korában már aludt ott barátnőm is. Októberi baba egyébként. Beteg először májusban volt, szóval nem kapott el semmit, bár nagyon ügyelt mindenki a tisztaságra, aki beteg volt, vagy éppen csak kilábalt valamiből nem is jött.
2015. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lányom októberben született, a szűk család már jött a hazaérkezésünket követő 1-2 napon belül (nagyszülők, testvérek). A kistesót decemberre várjuk, ugyanez a terv.


Nekünk egyébként szerencsénk van a családdal, mindenkinél alap a kézmosás, fertőtlenítés, hogy betegen nem jön a gyerekhez. Hallottam érdekes történeteket, 40 fokos lázasan babalátogatóba menni... hát, ha ilyen lett volna, mi is vártunk volna.

2015. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Anyosomek már a kórházban,anyuek 1-2 nappal azután,hogy hazajottunk(azert nem rogton,mert kulfoldon voltak)barátok kb. Mikor egy hetes volt...januári baba,senkitol semmit nem kapott el...kb 3 hetesen mentunk mar sétálni is.
2015. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell annyira félteni! Hozzánk 1 hetesben jöttek rokonok, barátok az elsőnél.

A másodikat meg 1 hetesen vittem magammal az oviba reggel, délután mikor hozztuk vittük a nagyot, valamint napi szinten több orát voltunk a Játszótéren, hisz a angyal ugyan úgy kellett menni mindenhová!

2015. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem oktober kozepen szuletett a fiam, a nagyszulok latogattak mar a masodik heten, az elso igazi latogatot pedig mara varjuk. 3 hetes koratol naponta setalunk, sokan akkor lattak a babat eloszor.
2015. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!