Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikuláscsokit kaphat a babám?

Mikuláscsokit kaphat a babám?

Figyelt kérdés
10 hónapos, Mikulásra gondoltam majd veszek neki egy kis Mikuláscsokit. Ha nem is az egészet, de valamennyit ehet belőle? Csokit még nem kapott, csak kakaós tejpépet, de gondoltam most kaphatna egy kicsit. Vagy baja lenne tőle?
2015. nov. 23. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Tejet, tejtartalmú ételt még nem adnék neki. Ráadásul az átlag mikulás figurák általában nem a legjobb minőségű alapanyagokból készülnek.


Ha adsz neki, akkor egyrészt a tejtartalomra is rosszul reagálhat, a cukortartalom miatt pedig fel fog pörögni. Ennek fényében dönts.

2015. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Én nem adtam csokit ilyen kicsiként, 1,5 évesen kapott először.

Most 2,5 éves, kb heti 1 kocka Milka amit eszik. Szóval most sem viszem túlzásba.


Nem neki való még. Hidd el, lesz még idő, amikor örülnél, ha nem enne csokit. Húzd el ezt az időt, amíg lehet!

2015. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem hiszem, hogy baja lenne tőle, de minek csokival etetni egy 10 hónapost???
2015. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
az én fiam is 1.5 évesen kapott eloszor. nem adnék ilyen kicsinek...
2015. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi szüksége ra. Majd jövőre.
2015. nov. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi vettünk neki tavaly, ő is pont 10 hónapos volt, de mi csak lefotóztuk vele és egy ici picit sem kapott. Biztos h nem adnék neki.
2015. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Miért akarod mindenképp megetetni a 10 hónapost a boltban kapható leggagyibb minőségű Mikulás-figurával, ami nem is csoki, hanem kakaómassza hidrogénezett növényi olajjal?


CSak azért mert jön a Mikulás-nap? Konzumidióta.

2015. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az utolsóhoz nem szólok semmit, magadat minősíted.

A többieknek köszönöm. Veszek Mikuláscsokit és ő csak megnézegeti, mi meg az apukájával megesszük.

2015. nov. 24. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!