Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek közül a nevek közül ti...

Ezek közül a nevek közül ti melyiket választanátok? Nem sikerül dűlőre jutni.

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Nagy nehezen sikerült leszűkítenünk a kört 6 fiú és 6 lány névre, de sehogy se megy tovább, nem tudunk választani, mindegyik név annyira tetszik. :D


Megírnátok, hogy Nektek ezek közül a nevek közül melyik tetszik leginkább, Ti melyiket választanátok és miért? :)


Fiú nevek: Richárd, Olivér, Gergely, Kornél, Bence, Bálint

Lány nevek: Anna, Izabella, Kamilla, Léna, Blanka, Leila


Melyik nevet adnátok szívesebben a saját gyermeketeknek? :)


Előre is köszönöm szépen a segítséget! :)



2015. nov. 24. 15:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
67%

Fiúból én a Gergelyt választanám, mert számomra férfias név.

Lányból az Izabella tetszik, nem tudom megmondani miért, de ahogy elolvastam, csak ez fogott meg.

2015. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, már ment is érte a zöld kéz. :)
2015. nov. 24. 15:12
 3/34 anonim ***** válasza:
60%

Gergely és Leila.


Az Izabella nem tetszik, az összes többi pedig tucatnév lett.

2015. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Szép neveket választottatok, gratulálok :)

Fiú nevek közül nekem a Kornél tetszik nagyon, illetve az Olivér is szép; a többi engem annyira nem fog meg. Amit biztosan kihúznék a sorból az a Bence; nagyon unszimpatikus név, és mellesleg rengeteg van belőlük.

Lány nevek közül pedig az Izabellát vagy Blankát választanám, szép nevek, nem túl gyakoriak; a többi számomra egyből kiesett (főleg a Léna-Kamilla) mert a mi ovinkban például mindből van legalább 5-5 darab, Annából és Leilából is.

Egyébként az általam "kihúzott" nevek is gyönyörűek, tehát nem lőttök mellé ha azok közül választotok, de nekem mániám olyan nevet keresni, amiből nincs több az óvodába, minél több van belőle annál unalmasabb és közhelyesebb a számomra (mi is a névkeresős fázisban vagyunk)

Szóval én Kornélt illetve Blankát választanám.

2015. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Hűha, ez elég nehéz kérdés, mert szinte mindegyik név tetszik a felsoroltak közül. Úgy tűnik, nagyon hasonló ízlésünk van, Kérdező. :)


Azt hiszem, fiú nevek közül talán a Bálintot választanám, mert minden életkorban viselhető, kellemes hangzású és kifejezetten szép név, de mégsem annyira gyakori mostanában, mint pl. a Bence. :)

Lánynevek közül meg nekem a Kamilla tetszik legjobban, bár nem volt könnyű választani, de én egyébként is szeretem a virágneveket, szerintem pl. a Viola is gyönyörű. :)


Remélem, valamennyit azért segítettem.

Boldog babavárást! :)

2015. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Gergely

Kamilla


A többi iszonyatosan gyakori.

2015. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Kornél

Blanka :)

2015. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Gergely vagy Bálint, Izabella vagy Blanka. Ettől jobban én se tudom leszűkíteni :D
2015. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

#4-es!

érdekes, amit írsz... nyilván területi megoszlás kérdése is, de nálunk Kornél és Blanka is van dögivel :o

2015. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Nos, nekem lányom van, ő Anna, ha fiú lett volna, az Olivér nevét kapta volna. Kornél tetszik még nagyon, oviban volt anno mindenki kedvence, nagyon helyes, kedves kis mini úriember. Lányból pedig a Kamilla még az, amit szívesen adnék
2015. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!