Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek közül a nevek közül ti...

Ezek közül a nevek közül ti melyiket választanátok? Nem sikerül dűlőre jutni.

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Nagy nehezen sikerült leszűkítenünk a kört 6 fiú és 6 lány névre, de sehogy se megy tovább, nem tudunk választani, mindegyik név annyira tetszik. :D


Megírnátok, hogy Nektek ezek közül a nevek közül melyik tetszik leginkább, Ti melyiket választanátok és miért? :)


Fiú nevek: Richárd, Olivér, Gergely, Kornél, Bence, Bálint

Lány nevek: Anna, Izabella, Kamilla, Léna, Blanka, Leila


Melyik nevet adnátok szívesebben a saját gyermeketeknek? :)


Előre is köszönöm szépen a segítséget! :)



2015. nov. 24. 15:08
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Eddig mindenkinek zöld kezet nyomtam, nagyon kedvesek vagytok, én nem is remélem ennyi választ. :D Nagyon szépen köszönöm! :)


Eddig úgy tűnik, fiúk közül a Gergely, a Kornél és a Bálint vezet. :) Lányoknál egyelőre nagyon vegyesek a válaszok. Nyugodtan írhattok még, nagyon örülnék neki, és persze minden véleményre kíváncsi vagyok. :)

2015. nov. 24. 15:27
 12/34 A kérdező kommentje:
Ahogy nézem, annyira talán mégse vegyesek a lányneves válaszok. :) A Izabella, Blanka és Kamilla már kapott több voksot is. :) Egyet-egyet pedig az Anna és a Leila. :)
2015. nov. 24. 15:29
 13/34 anonim ***** válasza:

Mindegyik szép. A vezetéknévhez választanék mindenképp, hogy azzal melyik hangzik jobban. Pl.:Blanka inkább hosszabb vezetéknévhezvezetéknévhez, az Izabella rövid hez illik inkább.

Mássalhangzóra végződő vezetéknévhez inkább mássalhangzóval kezdődő nevet választanék, hogy ne folyjon össze. Pl. Kovács Anna helyett jobb a Kovács Kata.


De azért leírom az én sorrendem:

1. Gergely

2. Kornél

3. Bálint

4. Olivér

5. Bence

6. Richárd


1. Kamilla

2. Blanka

3. Izabella

4. Léna

5. Anna

6. Leila

2015. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Olivér az egyik kedvenc fiúnevem, ezért egyértelmű, hogy ez:)

Lányok közül talán a Kamilla, bár egyiket sem adnám.

2015. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Olivér,Izabella
2015. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Kornél és Izabella tetszik legjobban.
2015. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

A felsorolt fiúnevek közül a Richárd tetszik a legjobban, a Ricsi igazi vagány becenév. Tetszik még a Gergely is.

A lányneveitekkel bajban vagyok, mindegyik szép, szeretem őket, de elég gyakoriak. Budapesten élek, a környezetemben talán az Izabellából és a Blankából van a legkevesebb. Ezeket adnám.

2015. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Kamilla

Olivér

2015. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Bálint, Léna.
2015. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Kislányom Blanka, szóval Blankára szavazok :)

Fiú név talán a Gergely vagy Olivér

2015. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!