Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem sikerül a pohárból...

Miért nem sikerül a pohárból itatás?

Figyelt kérdés
Odatartom a poharat, picit megdöntöm, beissza a szájába a folyadékot, majd kifolyatja. Túlságosan lefelé billenti a fejét vagy nem akar inni?
2010. márc. 21. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idő a babád? Mióta próbálkoztok? Mennyi vizet teszel a pohárba? :$

Az éb fiam 1 éves és kb. 3 hónapos kora óta (nyáron a szopi mellé kapott vizet) csak pohárból itatom. Az elején ő is kiköpte, de aztán türelemmel és sok próbálkozással megoldódott.

2010. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
9 hónapos, úgy egy negyedéig, harmadáig van a pohár. Eddig nem használtunk cumisüveget, és gondoltam, nem kicsi már poharazgatni :)
2010. márc. 21. 08:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Még csak úgy egy hete próbáljuk minden reggel, néha napközben. Ahogy telik az idő egyre ügyesebb lesz és nem folyik majd ki a szájából?
2010. márc. 21. 08:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem két gyerekem van mindkettő pohárral kezdte. Üveg presszós kis pohár aminek a szája kissé kifelé hajlik. Próbáltam régebben más poharat is, műanyag gondoltam jó lesz, de csak ez vált be. Csak ezt fogadták el. Engedd, hogy ő tartsa (természetesen alul te is fogod és irányítod).

Kitartást kívánok neked, biztos sikerülni fog.

2010. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiam egy éves volt amire hajlandó volt egyáltalán megszívni a csőrös poharat. Szoptattam 15 hónapos koráig. Menni fog neki csak légy türelemmel.
2010. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, a kislányom kb. 6 hónapig próbálta, mielőtt sikerült neki. az elején ő is kifolyatta az egészet. úgyhogy türelem. :)))
2010. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!