Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babtok mit tud már,...

7 hónapos babtok mit tud már, pl. utánozni dolgokat? Nem a mozgásfejlődésre gondolok, hanem szellemi képességekre!

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 09:32
 1/4 anonim válasza:
Az én kisfiam 8 hónaposan kezdett tapsolni, legalábbis próbálta utánozni. Sztem még ebben a korban egyetlen társas megnyílvánulása, hogy a nővérei haját huzgálta :-) 9 hónaposan, most kezd azzal foglalkozni,hogy a golyókat bedobom az elefánt játékának a fején, és várja az orrmányánál. Eddig még nem figyelte. Van valami aggodalmad?
2015. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Aggódom kicsit. A lányom a mozgásfejlődésben le van maradva, de ezzel járunk Dévényre. Viszont elég "óvatos" baba minden egyéb téren is. Magyarul a tej megalszik a szájában. Nagyon nyugodt, jó kislány, plusz egy nagyon törékeny alkat. Múlt héten kezdett gügyögni, ilyeneket mond, hogy "ebübümm", stb. Eddig nem utánozott semmit, a nevére sem figyelt még oda. Csak azokra a dolgokra figyel, ami nagyon nagyon feltűnő, és amikor neki olyan kedve van. 6 éves nővéréhez tudok csak viszonyítani, ő ilyenkor már puszit küldött, figyelt a nevére és tapsolt is. Mondjuk ő meg mindenben sokkal előrébb volt, most is ilyen. A természete is egészen más, a nagylány olyan, mint a tűz. Csak emiatt furcsa nekem a kicsi? Nem tudom, most viszem majd fejlődés neurológushoz.Sima neurológián már voltunk 3 hónaposan, de az a mozgása miatt volt. Lehet, hogy csak lassabb baba? Na, ezt jól megmagyaráztam magamnak:):)
2015. nov. 28. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még picike 7 hónaposan a tapsolásra, ilyesmire. Nekem is 7 hós a kislányom, ő pl hallgat a nevére és nemrég kezdte mondogatni, hogy ba-ba.
2015. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, tudom regi a kerdes, de hatha “itt” vagy meg. Megkerdezhetem , hogy utana mi hogy alalult veletek? Remelem minden jol. Koszonom, ha irsz
2023. okt. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!