Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használni fogtok, használtatok...

Használni fogtok, használtatok pólyát kisbabátoknál?

Figyelt kérdés

Olvastuk egy gyerekápolási könyvben, hogy a pólya is egy lehetőség az újszülötteknél (magamtól nem gondoltam volna rá, és kelengyelistákban sem látom a neten, se a könyvekben).


(Nem ismerek senkit, aki mostanában szült, a védőnőnknek meg semmiről nincs véleménye. 24 hetes terhes vagyok.)


Ti mit gondoltok? Bevált? Nem vált be? Eleve hülyeségnek tartjátok?



2015. nov. 28. 12:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem használtam, viszont amikor egy plédbe be bugyoláltuk azt nagyon szerette :-)


Ha van rá keret vegyetek és majd elválik.

2015. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
En vettem kókuszpólyát, pont azért, mert mindenki mondta, hogy eleinte biztosabban tudom majd fogni pólyában. Hát, nálam ez nem jött be, nagyon zavart, hogy nem magát a gyereket érzem, sose tudtam, hogy eléggé fogom-e, meg féltem, hogy kicsúszik belőle (tudtam, hogy nem fog, de akkor sem éreztem biztosnak). Ráadásul nyáron szültem én is, meleg is volt hozzá, a kislányom hason akart csak aludni, ahhoz eleve nem jó, de amúgy se használtam volna, mert nekem nagyon nem volt jó úgy fogni a babát.
2015. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Van, akinek beválik, van, akinek nem.


Keret van rá, csak akkor vennék, ha megérné tényleg. (Eladni nem szeretünk semmit, elajándékozni szoktuk rászorulóknak, így jól meggondoljuk, miket vásárolunk össze:D)


Sajnálom, hogy a védőnőnknek semmiről nincs véleménye, pedig őt is megkérdezném.:/

2015. nov. 29. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!