Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamiért nem alszik a 3...

Valamiért nem alszik a 3 hónapos Kisfiam. Mitől?

Figyelt kérdés
Látszik hogy álmos meg jelzi is..elaltatom 10-15 perc után kel fel. A tegnap is 4 től fent volt s egész nap nem aludt..álmos volt elaltattam pár perc után ébred meg..Délután 5 fele olyan fáradt már elalszik pont fürdés előtt na akkor alszik még jön a fürdés idő,meg fürdik s evés utanna alszik..éjszaka 1 kor kipattant a szeme meg etettem s 5 fél 6 fele megetettem, de már aludt el közbe. El is aludt büfi utan keményen 20 percre..mitől lehet ez?

2015. nov. 29. 07:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
Eves miatt ne aggodj, en babam 3,5 honapos es o is eppen hogy meg bir enni 120mlt 3-4 orankent, nincs ezzel baj ha szepen novekszik...valoszinu hasfajas miatt ebred fel, vagy ha tapszeres lehet szomjas probalj egy kis vizet adni
2015. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Es hidd el javulni fog, en sem hittem el de meg most kezd javulni nalunk is 3,5 honaposan. Nem tudom hogy alszik de probald hason, ugy altalaban jobban Alszanak, valamint amikor megebred ringasd egybol vissza, hatha.
2015. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!