Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes fiamba nem tudok 50ml...

3 hetes fiamba nem tudok 50ml tejcsiből többet belekönyörögni, nem kevés az?

Figyelt kérdés

Legyen az tápszer vagy anyatej,többet nem hajlandó meginni. Bealszik.....próbálom felébreszteni,pelenkázni de hiába mert ha meg is issza kijön sugárba utána. Szóval nincs értelme...

Hìzni nem sokat hìzott még. :(


2015. nov. 29. 09:28
 1/9 A kérdező kommentje:
De nem ritka a 40ml se
2015. nov. 29. 09:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Három hét alatt mennyit hízott?
2015. nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sarga?
2015. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tessék felébreszteni enyhe hát-csípkedéssel és függőlegesen tartva kiböfögtetni belőle a levegőt.
2015. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Védőnői mérés szerint 20dkg-ot

Sárga volt de már állìtólag nem az (látszatra se)

Hiába csipkedem semmit sem ér,felkel ugyan de üvölt a cicit vagy cumisüveget kinyomja vsgy be se kapja.

2015. nov. 29. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Az is fontos hogy milyen időközönkét eszi az 50 ml-t mert ha 1-2 óránkét akkor az teljesen jó. Nálunk a pici 3 és fél-4 óránként eszik 100-120 ml!
2015. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

nem a mennyiség a lényeg, az én lányom napi 400 milit evett még 6 kilósan is, de gyönyörűen hízott vele...a tej közül van zsírosabb, kevésbé zsírosabb, ha jó sárgás a tejed, akkor elég lehet neki 40-50 mili..viszont az fontos hgogy gyarapodjon, és jó legyen a kedve....ez a biztos jele hogy elég a tej...hetente 150-200 grammot kellene híznia ebben a korban.

És böfögtetni, legalább két böfit kell várni, átdobod a válladon, hogy a karja lógjon át rajta lefelé, vagy a térdedre fekteted pocakkal lefele. Így böfizik legkönyebben. Ha pedig sugárba hány, az nem normális. A bukás és a hányás nem ugyanaz.

2015. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Orvos!


Lehet reflux miatt küzd a tej ellen. A hányás is utalhat arra. Hasi diszkomfort miatt nem bír enni. Savas.

2015. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

mondjuk én úgy tudom a csecsemők alapból lúgosnak születnek, nem?


de azt én is olvastam, hogy ha hányós, az a reflux jele, és semmi képp sem normális 3 hét alatt 200 gr, egyáltalán hogy engedtek ki titeket a kórházból?

2015. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!