Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is ennyire betege lett a...

Más is ennyire betege lett a szülés után? Már nagyon elegem van.

Figyelt kérdés
A terhesség végén már magas volt a vérnyomásom. Hazajöttünk, majd begyulladt a sebem.. AZ 5. hétig jártam vele orvoshoz. MINDENT összeszedek tőle. Egy egyszerű nátha 3 hétig, egy mandula/ torokgyulladás 5 hét, antibiotikumokkal, mindennel együtt. Mire rendbejövök, kezdődik újra. Volt már minden.. Bár már 5 éves lesz a gyerkőc, azóta is hullik a hajam. Szülés előtt VOLT 1 féle alap betegségem. Mióta megszületett, lett még 2, van egy 3. gyanú is.. Van egy ,amire ugyan vizsgálgatnak, de nem tudják, mitől, ez már a mindennapokra is kihat, ráadásul mostanában rám akarják verni a cukorbajt is... Egyszerűen nagyon elegem van már mindenből... Járt így valaki?
2015. nov. 29. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhesseg alatt megtortek az epevezetekeim. Most 1 eves a fiam , de mar a holyagom is ossszetort. Allandoan szenvedek az epegorcsoktol. Semmit nem csinalnak vele az orvosok. 10 kg ot fogytam. Emiatt alla doan leesik a vercukrom a pulzusom magas lett. A fogaim szo szerint tornek darabokban. Es ekcemas lett a kezem. Sosem volt ekcemam elotte. A tergesseggel sok minden megvaltozik. Meg ugye oregszunk. Sajnos .
2015. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még csak 28 vagyok.. De igazad van, nagyon öregnek érzem magam :( Ja, igen.. Ekcéma.. HIdegebb időben teljesen kiszáradnak, kisebesednek a kezeim, alig tudok kezet mosni.. Volt egy polipom, amit elfelejtettem. Gyakori a véres hányás, de ezzel már voltam orvosnál. Amire nem tudnak mit mondani, az az állandó szédülés.. A betegségek: Epilepszia,pajzsmirigy, pco, HPV gyanú, valamint most kezdik a cukorbajt is hajtani... :( Állandóan fáradt vagyok, kimerült, nincs energiám semmihez. Ja, a hidegben megfagyok, 20 fokban meg elájulok, nem bírom a meleget.... stb....
2015. nov. 29. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valami endokrinológiai kivizsgálás biztos nem ártana.
2015. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oda járok 2-3 éve.
2015. nov. 29. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is gyakrabban vagyok náthás, torokgyulladásos, de ezt még elviselném. Ami idegesítőbb, az a hormonháztartásom borulása. Terhesség előtt évente kb. egyszer menstruáltam, gyógyszerekkel sem tudták meghozni, voltam egy tucat orvosnál. Nem jöttek rá az okára, pedig egy vagon pénzt kiszórtam az ablakon a magánrendelésekre, magánklinikákra, egy dologban értettek egyet, természetes úton nem fogok teherbeesni. Nah sikerült (hála istennek), egy nem védekezős alkalommal terhes lennem. Ami viszont a szülés után jött, arra nem voltam felkészülve. Szülés után 3 hónappal megjött a menszeszem és két hónapig tartott. Hiába adtak gyógyszereket, hormonokat, semmi nem mulasztotta el. Végül nagy nehezen magától elmúlt. Majd megint megjött két hónap múlva, megint eltartott 2 hónapig. Majd kimaradt egy hosszabb idő, megint megjött, ekkor viszont nem múlt el. 2,5 hónapig vártunk, végül küret lett. Azután elmúlt. Majd 3 hónap múlva megint megjött, és most már lassan 5 hónapja menstruálok, már túl vagyok kaparáson, nyolcezer gyógyszeren, egy tucat orvoson, de nem akar elmúlni. Három szerencsém van, az egyik, hogy ennek ellenére sem vagyok vérszegény (bika erős a szervezetem), a másik, hogy van humorom, és már csak röhögök az egészen, mert mást nem tudok tenni. A dokimnál minden látogatás egy fél óra röhögés, mert a tehetetlenségünkben már csak nevetünk az egészen. A harmadik pedig, hogy egy nagyon megértő férjem, családom, baráti társaságom és munkahelyem van, így minden segítséget megkapok, amit ember megkaphat. De hát elmulasztani ők sem tudják sajnos. Talán egyszer eláll. Ha máskor nem, hát a következő terhességemnél. :-)
2015. dec. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huh, utolsó... Nem irigyellek, brutális lehet :O Én még azt a pár napot se viselem könnyen... :(
2015. dec. 2. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a hajam hullik már lassan fél éve. Ráadásul a szülés után nem hullott 1 évig, már azt hittem nem is fog.

Nem lehet nálad valami gyógyszermellékhatás? Szép dolgokat tudnak ám okozni hosszútávon az antibiotikumok is. Csodásan kiirtják az ember bélflóráját, ami ugye az immunrendszer egyik legfontosabb része.

2015. dec. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!