Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers active baby pelust...

Pampers active baby pelust használó anyukák, mikor váltottatok 4-es méretről nagyobbra? Kb. mennyi idősen, súllyal és hosszal?

Figyelt kérdés
Épp itt olvastam, hogy talán már 10 kilósan az 5-öst használják egyes anyukák. De miért? Hisz 7-18 kg-ig jó a 4-es (elméletileg). Vagy nem is a méret, inkább a befogadóképesség miatt?
2010. márc. 21. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok,köszi
2010. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még nem váltottunk, de már nagyon érik :) 10.5 kg a kisfiam, de a derekánál a szélén már nem takar jól, és volt már, hogy felül folyt ki emiatt. Ahogy mászik, feláll-leül, mindig elcsúszik és a dereka szinte annyi, mint egy tangabugyi :D Szóval lehet, hogy mi is hamarosan váltunk. Kapacitásra még mindig ez a pelus jön be leginkább.

Egy egy éves kisfiú anyukája.

2010. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 13 kg, mi már 5-öst használunk. Éjszaka már kevés volt a 4-es méret, és már szorította a 4-es a combikáját.
2010. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 23 hónapos 11 kg. 32 cm és kb. 3 hónapja a maxi plust használuk. Ez is 4-es méret csak 9-20 kg-ig van azt hiszem. Nekünk ez még jó ideig tökéletes lesz mert rossz evő a kislányunk sajnos és nehez hízik. Pocak is alig van. De sztem ez baba alkat függő. Próbálgatni kell.
2010. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9.6 kg a fiam és tényleg azt látom, hogy kezd kicsi lenni a 4-es (kilóg belőle a popója). Hihetetlen! Kipróbáltuk a 4 +-ost és jó lesz.
2010. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia !első vagyok,4 es használok én is lehet áttváltok 5 re,köszi neked a kérdést
2010. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!