Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülést szeretnék venni....

Autósülést szeretnék venni. Kinéztem magamnak Nania Sprint Luxe márkájút (0-18kg-ig). Érdemes megvenni, vagy vegyek drágábbat?

Figyelt kérdés
Valakinek van ilyen típusú autósülése?
2008. szept. 14. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk is nania van. Nagyon meg vagyok vele elégedve. 24 ezerért vettem. Ha veszel autósülést akkor azt nézd, hogy E3 vagy E4 biztonsági fokozatú legyen mert januártól csak az használható magyarországon. Persze ezek drágábbak, miért is ne:-)

A milyenk is sajnos csak E2-es.

2008. szept. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valami drága nem jelenti azt, hogy jobb is.Az a lényeg, hogy stabilan lehessen rögzítei az autóban, és a pici bztonságban legyen. tök mindegy mi van ráírva, vagyis tök mindegy mi a márkája.
2008. szept. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze nem az a lényeg, hogy milyen drága vagy hogy mi a márkája, hanem hogy 44/03 vagy 44/04 jelzésű legyen, nem baj ha isofix-es bár az jóval drágább, és öt pontos biztonsági öves legyen.
2008. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már el is szaladtam és megrendeltem az ülést mert nem volt készleten. Most akciósan 9000ft alatt van a Brendonban. Kérdeztem mi a különbség ez és más sokkal drágább ülés között, azt mondta a drágábbak kényelmesebbek a gyerekeknek. Mi ritkán és rövid távra megyünk gondoltam jó lesz ez is. Január elseje után is jó lesz mert megnéztem a jelzést és rá is kérdeztem. Ami a legfontosabb mi nem is engedhetünk meg magunknak több tíz ezer forintos ülést.
2008. szept. 14. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!