Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos fiam pár napja nem...

20 hónapos fiam pár napja nem hajlandó normálisan enni, semmi sem jó neki, max.2-3 kanállal tudok ebédet belevarázsolni. Meddig normális ez?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem eszik rendesen,akkor tedd el az asztaltól.Nem baj,ha kimarad az ebéd,vagy akár még az uzsi is.Nem fog éhen halni.Ha éhes lesz,akkor eszik majd rendesen.Ha ráhagyod,akkor örökös cirkusz lesz az evés.
2010. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megpróbálom, hogy nem erőltetem, csak mi van ha nem fog szólni, ha éhes?
2010. márc. 21. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
hiába kisgyerek, látod rajta, nem fog éhenhalni csöndben.
2010. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 19 hónapos, és Ő is kb 2, 3 napja alig eszik. Amikor már nem bírom, akkor túró rudit, vagy Kinder tejszeletet adok neki, de nem ebéd helyett, hanem uzsira. Nehogy megszokja, hogy 2 kanál főzelék után rögtön kapja a nasit. Még almát is szoktam neki kínálni, hol darabokra szelve, hol reszelve. Narancslevet szoktam neki csavarni, azt is szívesen issza. Persze sok vizet is iszik. Azért nem aggódok, hogy nem eszik rendesen, mert nekem is két napja fáj a fejem, de annyira, hogy kavarog a gyomrom, hányingerem van, emiatt étvágyam sincs. Arra gondoltam, ha én ilyen ramatyul érzem magamat, akkor valószínű rá is hatással lehet valami. És remélem pár nap múlva vissza áll minden a régibe.

Amúgy régebben is előfordult vele hasonló eset, akkor a foga miatt nem evett legalább 2 hétig. Viszont tápszert is kap még, azt megitta akkor is és most is.

2010. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15 hónposan 3 napig csinálta ezt az én babám 4. nap már majdnem sírtam,mikor elkezdett enni.Ki is bújt a FOGA.Én tápszert adtam neki azt mindig elfogadta.
2010. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!