Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ilyen a baba apja, megmonda...

Ha ilyen a baba apja, megmondanád neki, hogy terhes vagy? Vagy csak "eltűnnél"?

Figyelt kérdés

Van, amikor nagyon jól megvagytok, nincs semmi gond, akkor tökéletesnek látod.

Viszont néha "bekattan", akkor féktelenül bulizik (nem 2-3 sörre kell gondolni), agresszív, túlságosan heves, durva és akkor felőle bármi történhet, nem érdekli. Ilyenkor ha ellenkezel, vagy mondasz neki valamit, ami nem tetszik neki, meg is üt. Persze később bánja, elhalmoz mindennel. Mintha két személyisége lenne.


Tudom, hogy a babának legjobb a család, de úgyis, hogy az kiszámíthatatlan?


2015. dec. 4. 17:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Én biztosan nem terveznék vele közös életet ! Lépj le, még akkor is ha mások azt mondják,hogy joga van tudnia a gyerekről. Saját tapasztalat velem is ilyen történt és megbántam ,hogy későn léptem le !
2015. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Most válok ilyen embertől. .5 és 1 évesek a gyerekeim. .mit mondjak neked...borzalmas élmény
2015. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Eleve nem estem volna tőle teherbe, mert az első pofon után otthagytam volna.
2015. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen ember gyereket nem tartanám meg.
2015. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%

Miert nem a terhesseged előtt léptel le??

Ha ilyen volt akkor miert nem védekeztek?

Bocsika csak igy meg sajnálni se lehet hisz te alakitotad igy az életed.

es igen joga lesz a gyerekehez!!!


Vagy csak felcsinaltatad magad es akkor tovabb lepsz?


Remelem a "pasid" ezert fog fejen bakszni mivel csak a spermajara volt szukseged!


Elhiszem rossz rossz volt de akkor elobb kellet volna lelepned es nem most gyerekkel

Hisz ha elobb lelepsz akkor meg esélyed lett volna "harmonikus családban felnevelni egy gyereket" de ezt mar buktad... Gyereknek nem lesz "Apja".... Es kerdes amire csak magad válaszolj....tovabb lepsz valoban könyebb lesz az életed?

Mert ha nem kozlod az apukával hogy apa lesz akkor a gyerek.t.hogy fogod követelni?

2015. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Utolsó, áruld már el, te anyuka vagy?

Mert szerintem egy szerető szülő, anya képtelen így írni egy olyan embernek, aki bajban van.

2015. dec. 4. 18:20
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

Igen anyuka vagyok 5ev együttélés (ferjem)utan valaltam be a gyereket.

Pont azert hogy Nehogy késő bánat legyen,esetleg félre ismerjem es 1-2ev utan pl megverjen ,rossz irányba valtozon es életem ne legyen se nekem se a gyereknek.

Igenis megkell válogatni kinek,kitol,var gyermeket az ember.


Nem bántani akartalak felre ne értsd!

csak ha tudtad hogy ő ilyen akkor miert nem vigyaztal arra hogy terhes ne legyél egy ilyen embertől!

Problemat magadnak szerezted.

Es elobb utóbb kifog derülni hogy terhes vagy,örökbe titokba nem maradhat


Es ebből csak problema lesz.

1lelepsz. Megtudja az apuka a (babat)

Mire fog gondolni?

Arra hogy nem tole van kulonben nen leptel volna le.

Apasag nem biztos hogy elismerni igy a gyerek.t.stb..hercehurca évekig eltolódik.

2.megint megtudja az apuka es pl nem fogja érdekelni a gyerek meg latni se akarja stb... Kinek lesz rossz?megint a gyereknek.


Ebből sehogy se tudsz nyertesnek jol kijönni.


Ezert mondtam azt hogy nem könyebb lett volna olyan kapcsolatba bevalalni egy gyereket ahol rendes családban felnőhetett volna.


Egyedül kellet volna kilepned ebből a kapcsolatból,mert ha az apuka igényt tart a gyerekere akkor viszont ebből lesz hercehurca es egy életre összefog kötni ezzel az "agresziv"emberrel az elet.


Sehogy sem lesz nyugodt életed!

2015. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ha eltűnök, akkor azt úgy is gondolom.

Sosem látna többet, nem tudna a babáról sem.

2015. dec. 4. 18:42
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Semmi közöm nem lenne egy ilyen emberhez. Az első pofonnál otthagytam volna. Nem szöveg, komolyan mondom. Leszrom, hogy utólag bánja. A babának a legjobb a család, ha a szülők normálisak. Ha nem, akkor még apa nélkül is jobb, mint egy olyannal, aki egyszer puszil, másszor üt.
2015. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Amit leírtál, az tipikus bántalmazó magatartás. A ciklikusság is jellemző, hol visszaédesget, ígérget, majd ismét bántalmaz, megint megbánja, megint "jól viselkedik", megint bántalmaz, stb.

Ennek szép hosszú szakirodalma van, tankönyvi eset.


Semmiképpen nem maradnék együtt vele, mert sem a gyerek érzelmi fejlődésének nem tesz jót (pszichésen ugyanúgy sérül a gyerek, ha az anyját verik, mintha őt bántalmaznák), ha pedig őt is verni kezdi, akkor a fizikai fejlődése is veszélyeztetett.


Olvasgass a www.nane.hu honlapján, főleg a röplapjaikat. Ott leírják ezt a magatartást és azt is, hogy hova szokott vezetni. De fel is hívhatod őket akár.

2015. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!