Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ilyen a baba apja, megmonda...

Ha ilyen a baba apja, megmondanád neki, hogy terhes vagy? Vagy csak "eltűnnél"?

Figyelt kérdés

Van, amikor nagyon jól megvagytok, nincs semmi gond, akkor tökéletesnek látod.

Viszont néha "bekattan", akkor féktelenül bulizik (nem 2-3 sörre kell gondolni), agresszív, túlságosan heves, durva és akkor felőle bármi történhet, nem érdekli. Ilyenkor ha ellenkezel, vagy mondasz neki valamit, ami nem tetszik neki, meg is üt. Persze később bánja, elhalmoz mindennel. Mintha két személyisége lenne.


Tudom, hogy a babának legjobb a család, de úgyis, hogy az kiszámíthatatlan?


2015. dec. 4. 17:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Biztos,h nem mondanám meg!!

Tünj el amíg tudsz.

Képzeld el,h megszületik a csöppség a párod berug és nem te kapod az első pofont!


Megtudnál magadnak bocsátani???

2015. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Eltűnnék amilyen hamar csak tudnék. Legyél boldog a picivel, egy ilyen állat nélkül.
2015. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Ne hallgass ideirogato Boldog maminak aki nem bantasbol írja a mocsoksagait..mert hidd el nekem amíg nem élt meg ilyet valaki,fogalma sincs miről okoskdik .De jobb is így neki,de én azt mondom neked egy ugyanilyen kapcsolat/házasság hét ingoványos éve után hogy menekülj mielőbb. Ha kérdésed van írj privátban, az ertekiteleteket mindenki hagyja,amíg fogalma sincs arról amiről ír. (Az voltam aki két kicsivel épp válik )minden nőnek kívánom hogy sose értse inkább milyen egy ilyen kapcsolat...peace/love nektek💜
2015. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

9 (!!!) evig voltam a gyermekem apjaval. Az elso 5 evunk nagyon jo volt. Szarnyaltam a boldogsagtol. Soha hozzam sem ert egy ujjal sem. Nem volt agressziv. Majd teherbeestem... A csillagokat lehozta,leste minden kivansagom. Majd megszuletett a gyermekunk. Az elso 1 evben 1x,a kovetkezo evben legalabb 20x megvert,orditozott,kikattant... soha de soha nem gtam vna ,hogy 6 ev utan igy megvaltozik. Teljesen elgurult a gyogyszere. Tobbszor rendorsegi ugy lett belole. 1 evembe tellett mire osszeszedtem magam annyira,h elhagyjam. Ha nem igy tettem vna,mar nem elnek... Rosszabb lesz! Hidd el!


Nem a rozsaszin felho vakitott el,hanem o 6 ev utan tenyleg megvaltozott. Egyik pillanatrol a masikra ellenseg lettem a szemeben. Konyorogtem hogy keressunk egy pszihologust... de tiltakozott es persze en vtam a hulye.


Hagyd el! Menj amig tudsz!

2015. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

ahol már nincs tisztelet(megüt), ott szeretet sem.

(italra nem fogható, fordítva működik nem azért üt, mert ivott, hanem azért iszik, hogy üthessen. nem véletlenül súlyosbító büntetőügyben..)

innenstől már csak lefelé vezet az út.

de valszeg egy áldozatszerepű a kérdező, aki soha nem fog kiszállni, amivel a gyermek is ezt a szerepet fogja elsajátítani..

2015. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

"Ne hallgass ideirogato Boldog maminak aki nem bantasbol írja a mocsoksagait.."


Nem kell célozgatni ird ki nyugodtan nekem szantad!



Elnézést kérek hogy nem ajulgatok nehanyyy hozzasezolas miatt.


Az addig okes egy házasság barrmikor megromlhat akar 20-30ev utan is!


Csakhogy a kerdezonek igenis rosszul indult a kapcssolata, hisz gyanítom hogy a párja mindig is ilyen volt es ez lenne az első babab is.

Tehat ha el kezdünk utanna számolni akkor kb par hete napja tudta meg hogy a kérdező babat var... Gondolom a párja nen ezekben a hetekben lett agresziv hanem ezelott is.

Es a kérdező ennek ellenére nem volt annyi essze hogy akkor itt es most befejezem vagyy legalabb veddekezek!!


Es most azon gondolkozik hogyy a párjának elmondja e vagy sem??

Ugyis kifog derülni ha nem igy akkor max a gyerek által ugyis kivancsi lesz az apjára...es. Ugye bar ha mar 2-3ember tud majd a terhesssegrol akkor az mar biztos hogy nem lesz titok.!


Ha eddig turted a párod agreszivitasat maagadertt akkor most miert nem adsz egyy esélyt a párod miatt??? Mivan ha a te és a gyerek érdekeit kerressi ezután? Es ha nem akkor legalabb tudod hogy igenis megprobaltal mindent a gyerek érdekében is.



Nem az hoogy te terhes vagy ess hipp-hopp akkor lelépek...titokba megszulom stb... Tudod mit akkor tr ezt az embert tenyleg sohasem szeretted;!!



Ha szeretted volna akkor egy ossszinte besszelgetest megérne sztem. Felnőtt emberként kellene megoldani mmond ezt!


Es nem beszelve arrol hogy "irj"privit. Stb...nem biztos hogy az ő férje ugyanolyan agresziv mint a te párod.

2015. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Menekülj, és mentsd a gyereket is! Eszedbe se jusson megmondani neki, hogy gyereket vársz tőle.


Hatalmas tévedés, hogy a gyereknek legjobb a család. Ez csak akkor igaz, ha az a család biztonságos, és minden tekintetben garantálja a gyerek testi, szellemi és érzelmi fejlődését. Szerintem megbocsáthatatlan, ha egy nő egy ilyen ember kényére-kedvére bíz egy kiszolgáltatott gyereket.

Az, hogy veled szemben megengedted agresszívnek lenni, az a te dolgod, felnőtt ember vagy, úgy szúrod el az életed, ahogy neked tetszik.

A gyerekeddel viszont nem kéne ugyanezt tenni.

Úgyhogy hátra arc és fuss!

2015. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy?
2015. dec. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ismerek, akit lépcsőről is lelökött a férje terhesen

az egy dolgo hogy egy nő ezt bevállalja magának ilyen ember mellett, de hogy még a gyerekeit(azok egészséges pszichés fejlődését) se félti, az már nagyon durva.

2015. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
*dolog
2015. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!