Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálós kérdés?

Hozzátáplálós kérdés?

Figyelt kérdés
péntek ota probálgatjuk az almát pénte 3 kanál szombat 4-5 vas 6-7 ma10 11kanál mikor ehet annyit amennyi jól esik neki.Elötte már kapott almalevet.És mi legyen a következő étel?
2010. márc. 22. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az alma után őszit adtam, de adhatsz még sütőtököt is.
2010. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap lereszelhetsz Neki egy fél almát.Aztán jövö héttől mehet az őszibarack.Főzeléknek meg majd sütőtök.Mennyi idős a babucid?
2010. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet én csinálom rosszul, de nálunk gyorsabb volt a dolog. 1-2 korty almalé, utána 2-3 kanál alma, utána (3. nap) amennyit kér. Mondjuk nálunk pont az alma nem jön be. Szóval 2 kanál őszi (ezt imádja), második nap amennyit kér. 40-60 grammot eszik meg. Kb. 2 hete kezdtük.

Őszi után én sárgabarit adtam neki, majd sütőtököt. Ma banánt tettem az őszihez (tegnap adtam neki 1 kanál banánpépet). Holnap csak banánt fog kapni.


Sok sikert. Szóval szerintem elsőre 1-3 kanálka, aztána ha másnapra sincs semmi baj, második nap ehet amennyit szeretne.

2010. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszi szépen.
2010. márc. 22. 12:22
 5/9 A kérdező kommentje:
4 és fél hós múlt a babám
2010. márc. 22. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
A következő őszibarack.Először két pici kanál, majd 4, utána 8.Ha 3 napig nincs gond, akkor ehet, amennyi jólesik.Én így csináltam a doki tanácsára.Mindent 3 napig kell kóstoltatni.Nem szabad siettetni.Nem késtek le semmiről.
2010. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Az őszibaracktól nem szokott fájni a pocak?
2010. márc. 22. 13:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fájt.Nálunk székrekedésre nagyon jó.
2010. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi és ha jövő héttől elkezdem adni a barackot akkor addig hagyjam az almát vagy h csináljam?
2010. márc. 22. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!