Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmondjam neki, hogy terhes...

Elmondjam neki, hogy terhes vagyok, ha tudom, hogy nem akarna abortuszt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a legjobb kategória, de remélem, hogy itt nem kapok szemétkedést, gonoszságokat, mert így is nehéz ez a helyzet.


A barátommal szeretjük egymást, lassan 2 és fél éve együtt vagyunk, jövő augusztusban összeköltözünk.

Viszont terhes lettem... Nem tarthatom meg a babát, ezt tudom. De azzal is tisztában vagyok, hogy a barátom nagyon szeretné és félek, hogy szakítana velem, ha abortuszra megyek.

Anyukám azt mondja, hogy ne beszéljek erről senkinek, jobb lesz így.

De hát mégis hogy tartsam ezt titokban pont az előtt az ember előtt, akivel mindent megbeszélek és egész nap kapcsolatban vagyunk?

Csak közben látom a másik oldalt is, hogy nekem semmivel sem lenne könnyebb, hogyha tudna erről a barátom és neki is ugyanolyan nehéz lenne.


2015. dec. 5. 22:17
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
18%
Mindenképpen mondd el neki! Az abortuszt én sem javasolnám, mert nem a baba tehet róla, hogy Te terhes lettél. Gyilkosság. Ha anyagi helyzet miatt nem tudnád megtartani a babát, szólj Anyukádnak, hátha segít.
2015. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tarthatod meg?Hány éves vagy?Mellesleg ha így döntesz,akkor jobb lenne szakítani.Az apának is joga van tudni attól függetlenül,hogy a döntés a tiéd.És ha már egy ilyen életbevágóan fontos dolgot sem tudtok megbeszélni,mert nem bízol benne,akkor megette a fene azt a kapcsolatot.
2015. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
68%

Fordítsd meg!!


A párod teherbe esik tőled,imádod,szereted,a jövőt vele tervezed,megbízol benne,az életed rábíznál,de ő elveteti, (megöli) a te és az ő közös vérét!! Na? Hogy hangzik?

Amúgy örökké nem lehet elttitkolni mert egyszer minden kiderül!!! És hidd el kiderül!!

Az abortusz nem egy 2perces dolog! Sem fizikailag sem mentálisan!


Mért muszáj?

2015. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
72%

3-as vagyok!

Amúgy meg én szültem is és sajnos abortuszom is volt már. De mind a kettő dolgot EGYÜTT csináltuk végig!!

Ez egy párkapcsolat! Amiben te élsz,nem az.!!!

2015. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nemrég lettem 18 éves, most vagyok végzős.

Nem anyagi oka van a döntésemnek. Éveken át azért tanultam, hogy bekerüljek az ország egyik legjobb egyetemére és ezt képtelen lennék eldobni egy nem tervezett terhesség miatt.

Tönkremenne az életünk.

Együtt tervezzük a jövőnket, akarunk gyerekeket, de még nem most.

2015. dec. 5. 22:42
 6/34 anonim ***** válasza:
32%

Hmm.

Ha újra csinálhatnám nem lenne abortuszom!

Egy egyetem miatt pláne nem ölném meg a (gyermekem) mert mellette is éppúgy lehetséges a tanulás és Bármi más is!!!!

2015. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
11%
Persze csak ha valaki elég erős és elkötelezett hozzá!
2015. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
29%

Egyetemre lehet járni terhesen és babával is, ez nem akadály. Főként, hogy azt írod, anyagilag nem volna oka.


Beszélj a pároddal, ha tényleg komolyan együtt terveztek jövőt.

2015. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
63%
Miert olyan biztos hogy nem ertene meg a baratod...nekem ez nem vilagos.
2015. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy nem értené meg... Csak ő nagyon szereti a gyerekeket, mindig is nagy családot akart, mint az övé és úgy érzem, hogy elítélne emiatt, vagy nem is tudom. Persze lehet, hogy ez csak a legnagyobb félelmem és végig mellettem lenne.
2015. dec. 5. 22:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!