Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 napos baba 3óránként...

10 napos baba 3óránként eszik. De mi legyen éjszaka? Nem túl kicsi még egy etetést kihagyni? Ki hogy csinálta?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
3 hónapos kortól elvileg végigalusszák az éjszakát (az enyém is így tett). Szerintem adj neki vacsira valami finom Milupa tejpépet (vaníliást) attól szerintem többet fog aludni.
2010. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Atyaúristen!!!Előző válaszoló!Neked van gyereked???????10napos babának tejpép??????????Szerintem az anyuka búcsút inthetne a gyereknek...Igen,amúgy 3óránként KELL neki enni adni,ki ne hagyj etetést,én beállítom a telefonom és felkelek hozzá!Neked is fel kell éjjel is kelned hozzá!:)
2010. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ha nem sárga a babád, szerintem bízd rá, kér-e éjjel ennni. Nálunk mondjuk volt sárgaság, ezért én 2-3 hetes kora körül hagytam el az óra felhúzást, de előtte is "csaltam" 4-5 óránkéntra húztam az órát, aztán ha ébredt a baba korábban, akkor ébredt :) Azóta sincs gondunk az éjszakai alvással, már magától átalussza :)
2010. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
18:00 vagyok ismét. Sztem első válaszoló valamit nagyon félreolvasott, 10 hónaposnak gondolhatta a babát.
2010. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az első 10 hónaposnak olvashatta...:)

Én nem keltettem az enyémet, kb. két hetesen 5-6 órát átaludt éjjel, két hónaposan pedig 10 órát egyhuzamban. Picit sárga volt, valószínű 6 óránál többet azért nem hagytam volna az elején, de szólt ő magától.

2010. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést 10 hónaposnak olvastam
2010. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekünk is volt egy kis sárgaság de nem volt vészes addig 2óránként etettem. Most áltunk át a 3órára de ő is édredezik már mire idő van. De éjjel nehezen tudom kelteni. Nővérem mondta hogy ne is keltsem olyan sűrűn mert megszokja és késöbb nehéz lesz. Csak én kicsinek tartom még hozzá.
2010. márc. 22. 18:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell kelteni,ha éhes majd kellt ő téged. Soha nem kelltettem fől,4 hetes korától 3 hósig,este 10-kor még evett,utána hajnali 3-kor,és 3 hós kora óta csak reggel 6-7 kor kért enni. Ez hülyeség fel ne kelltsd már csorót
2010. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
igaza van a nővérednek! Ne keltsd, majd ha éhes lesz, felébred. Hülyeség, hogy x óránként kell etetni a babákat. Mi sem meghatározott időnként eszünk.
2010. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképp ne keltsd fel éjjel, majd szól ha éhes. Vannak babák, akik szinte azonnal képesek végig aludni az éjszakát, vagy legalább is 5-6 órát. Szerintem ez áldás, és ezt nem szabad elrontani.
2010. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!