Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek a fal és a rácsosá...

Mit tesztek a fal és a rácsoságy közé?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fal és a rácsos ágy közé? Hát én nem teszek oda semmit. Falvédő vagy ilyesmire gondolsz?
2010. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk ott van a Brendonban vásárolt sz@rt sem érő kókuszmatrac.:) De amíg csak a fejvédő volt, addig sem volt gond, szorosan a falhoz volt tolva az ágya.
2010. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Mért nem jó a kókuszmatrac ? Én is most készültem ilyet venni, vannak rossz tapasztalataid ?
2010. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van rácsvédő jó vastag szivacsból.Meg a kiságyat nem tolom be a falig.De közé nem teszek semmit.
2010. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor ha a fal mellett lesz a kiságy, de lesz fejvédő, akkor külön falvédő nem kell? Nem fázik meg a hideg faltól? Nem utca, hanem másik szoba van a fal túloldalán (belső fal).
2010. márc. 22. 18:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem fázik így meg, pláne h. nem is hideg fal. Elegendő a fejvédő. Jó babázást!
2010. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

17.59-es. Nekünk nagyon nem vált be az a matrac. A fejecskéje alatt mélyen kigödrösödött, hiába forgattam egy héten többször is a matracot! Nagyon rossz minőségűnek tűnt! A huzatát pedig alig lehet le- és visszarángatni rá. Végül a Novetexnél rendeltem, ugyanannyiért és a méretet is cm-re megadhattam. Az viszont szuper.

Szorosan a fal mellett van az ágy, másik oldalon fűtött szoba, nem hideg szerintem.

2010. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk külső fal mellett volt a kiságy, kb 2-3 centire a faltól. Soha nem fázott a gyerek. Csecsemőkorában még beteg sem volt.
2010. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem micimackós polár anyagot,duplán varratam meg anyóssal,tescóba vettem hozzá karikát,párom csinált fából lécet,és fől is raktam. Mi kertes házba lakunk én bizony tettem falvédőt
2010. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk elég hideg a fal.Amit a laminált lap alá tesznek vékony hőszigetelő ment a falra+rá egy falvédő szőnyeg.
2010. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!