Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz baja a baba popsijának,...

Lesz baja a baba popsijának, hogy ha nagyon ritkán egy órát kaki van a pelusban és nem veszem ki?

Figyelt kérdés

Két hónapos a fiunk. Egy órája ébredt enni, a férjem aranyos volt, megetette. Viszont nem vette észre,hogy bekakilt, hanem visszatette.

Most hallottam,hogy nyekeg a kicsi, bementem visszaadni a cumit és éreztem,hogy kakis. Mondta a férjem,hogy ő azt hitte,hogy durizott. Szerintem fáradságában nem is figyelte jobban.

Most nem látom pirosnak a fenekét, jó alaposan bekentem. De a férjemet ismerve,lehet,hogy elő fog még ilyen fordulni valamikor.

Ilyenkor azért ugye nem lesz nagy baja?


2015. dec. 11. 04:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy-egy alkalomtól nyilván nem lesz baja, mosd meg és kend be popsikrémmel.


Amúgy szerintem ez is gyerekfüggő, az én kislányom, ha bekakil 1- olyan büdi, hogy nem lehet nem észre venni, 2- addig sír, amíg tisztába nem teszem, szóval őt nem lehetne visszatenni aludni, ha kakiban van. :)

Nálunk mondjuk a férjem, ha érzi a kicsin, hogy büdös, mindig megnézi, hogy nem kakis-e, ez szerintem nem fáradtság kérdése.


Szóval egy alkalomból nincs gond, de azért inkább ne hadjátok kakiban, nemcsak a fenekét csípheti ki, komoly fertőzést is kaphat.

2015. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, h kicsípi a fenekét, az a legkevesebb. Mindenféle fertőzést összeszedhet. Próbálj meg te egy órát ülni a kakidban.
2015. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

De valóban,ha jobban belegondolok, azért adódhat úgy,hogy valaki nem tudja kiszedni a kakit egyből.

Barátnőm minden hétvégén 200 km-ert autózik autópályán a féléves babájával. Pont az előbb mondta,hogy nincs az az Isten, amiért autópályán megállna pelust cserélni. Akkor inkább másfél órát maradjon benne a gyerek.

Köszi a válaszokat!

2015. dec. 11. 12:57
 14/15 anonim ***** válasza:
Jól túlreagálod. Akkor minek tettél ki kérdést ha a saját verziód fújod? Hagy akkor alatta ès kész. Pont.
2015. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én mindig érzem ha kakis. Extra érzékeny bőrű a lányom Max 20-30 perc alatt vörösre csípi a kaki a bőrét :( én nem hagyom Kakiban, csak bele gondolok hogy milyen rossz lehet neki egy nagy adag Kakiban jatszani aludni.. Ettől függetlenül ha sétálunk vagy hasonló es akkor kakilna be nyilván hazahozom. De ő pl nem kakil autóban , babakocsiban inkább tartogatja most 2 éves de ez igy megy 1 éve :)
2015. dec. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!