Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2Hós a babám, és 2,3 óránként...

Edus83 kérdése:

2Hós a babám, és 2,3 óránként szopizik ami nem baj de megdöbbenve olvasom van ilyenkor aki végig alussza az éjszakát. Tudok valamit tenni, hogy éjszaka mi is aludjunk picit többet?

Figyelt kérdés
Én pindurim csak rajtam szeret igazán aludni ,nagy ritkán csakis ,hason tudom le rakni,meg baba kocsiba sétálva.Első babás vagyok és nagyon érdekelne tapasztaltabb anyukák véleménye.
2010. márc. 23. 09:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Megértelek, szerintem is középkori kínzással ér fel a babád sírását hallgatni, nekem is már a gyomrom görcsbe rándult ahogy meghallottam... De! végigszenvedtük azt a pár hetet és azóta sokkal kevesebb a sírás, legalábbis az elalvásnál már nem sír, ha letesszük, mert megszokta. Sajnos nagyon kevés baba alszik el magától mindenféle szoktatás nélkül,akiknek nem gond az altatás nagyon szerencsés. Nekünk, akiknek ilyen sírós baba jutott sokkal nehezebb dolgunk van, ha azt szeretnénk hogy a babánk egyedül aludjon el. Én arra gondoltam közben, hogy most végülis jót teszek a babámmal és nekem sokkal rosszabb hallgatni, mint neki sírni (amúgy sok baba a sírással altatja magát, így zárja ki a külvilágot), aztán ha picit kifárasztotta magát, felvettük, megnyugatttuk, visszatettük, volt hogy ezt vagy 6szor kellett megismételni. Nagyon nehéz, de szerintem megéri. Sokat számít, hogy a férjed mit gondol, nálunk apa volt a "szigorúbb" ő erősített mindig, hogy ez így jó lesz. És igaza lett :)
2010. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én a fiamat nem kényeztettem el mégsem tud magától elaludni. Most 2 éves és ott kell maradni vele egy darabig hogy elaludjon. Ha meg szakadsz se tudod átnevelni ha ő nem akarja! Olvastam itt aludj jól gyermekem módszerről stb de mit sem ér..
2010. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!