Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bunkóság erre kérni a vendégsé...

Bunkóság erre kérni a vendégségbe jövő ismerőst?

Figyelt kérdés

Egy olyan vendéget, aki a maga előtt tolt segédeszközre támaszkodva, speciális gyógycipőben tud csak menni, nagyon rossz ötlet megkérni arra, hogy a folyosón hagyja a támaszkodót és vegye le a cipőt, de egy férfiember, aki elbírja, beviszi őt egy fotelre?

Kisgyerekestként tudjátok milyen fontos a tisztaság, a pici sokszor az arcához ér, szájába nyúl.



2015. dec. 17. 16:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Egyszer azt a pár órát kibírjátok, míg ott van, gondolom amikor ti mentek vendégségbe, ott sem takaríttatsz fel előtte a gyerek miatt.
2015. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%

Én biztos nem kérném erre. Nem hiszem, hogy akkora mocskot csinálna.

Ha mégis, akkor amíg ott van figyelnék a kicsire, aztán ha elmegy gyorsan feltörölnék/porszívóznék.

2015. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%

Milyen vendég? Mondjuk ha a dédi, akkor nem. Ha a nagymama szomszédja, akkor igen.


Amúgy azokkal értek egyet, akik azt mondják, hogy míg ott van jobban figyelsz, majd mikor elment gyorsan feltakarítasz utána.

2015. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
Előző vagyok, bocsánat nem voltam elég figyelmes, most látom, hogy nem rokonról, hanem ismerősről van szó.
2015. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is túlparázod kicsit, ti is kint teszitek le a cipőt? Kúszó-mászó gyerek ígyis úgyis sok kosszal érintkezik, nem ezen fog múlni, ha elmentek kitakarítasz.
2015. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bunkóság igen. fontos a tisztaság. de fontos hogy megmaradjon bennem a jó érzés a tisztasággal szemben. A ház van értem és nem fordítva. Tehát érezze jól magát a vendégem, és majd ha elment, felmosok - ebben a speciális esetben.
2015. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Egy barátnő, csak már rég volt lehetőség találkozni.


Persze, alap,hogy a cipővel nem lép be az ember! Pillanat alatt ki lehet ugrani belőle.

2015. dec. 17. 16:54
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
én biztos nem kérném meg...alap igen, aki olyan le is veszi, ha neki macerás levenni, vagy nincs el anélkül ne alázd meg azzal hogy egyáltalán megkéred erre
2015. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nehogy ilyet csinálj, ez nagyon megalázó lenne neki. Nem kell a gyereket ennyire túlfélteni, semmi baja nem lesz, ellenben egy mozgássérült embert nagyon megbántanál ezzel szerintem.
2015. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen az, csak abban tud menni, te meg levetetnéd vele. Milyen idős a gyerek? Túlzás amit te csinálsz. Semmi baja sem lesz a gyereknek. Amikor elmegy max feltörölsz?


Amúgy te óránként takarítassz nrhogy bmi kosz legyen vagy mi?

2015. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!