Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert bukik tapszert vissza...

Miert bukik tapszert vissza ket honapos lanyom? A tejcsit nem, naponta egyszer kap tapit es felemelem, azonnal visszabukja 140-bol 10 milit. Vagy ez nem sok? Es meg az orrabol is folyik, megijed és sír. Ilyenkor bepanikolok, hogy nem kap levegőt.

Figyelt kérdés

Mar ilyenkor ki is kene szivni az orrat ? Elefantos orrszivo jo?

Arra gondoltam hogy nem jo a tapszer, de masok szerint azt egybol visszabukna az egeszet,nem etetes utan.

Arra is gondoltam, hogy tul hamar veszem fel bufiztetni, szinte rögtön.

Arra is, hogy nem jol adom neki cumisuvegnol (45fok).


2015. dec. 20. 04:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Aventes kezdocsomag.Nincs rajta szamozas,pont tegnap neztem.Csak azegyiken van 2-es.

De szerintem túl sokat mozgatom,meg kerdeztem a dokit,azt

mondta aljjunk meg bufizni kozbe kozbe..

2016. jan. 9. 12:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert eleg korlatolt emberre vall aki a gyereke szuletese utan ugy beszel mint aki nem egeszen epeszu. ezert zavart.
2016. jan. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hat. teged tenyleg zavarhat ez az egesz.ez is eleg korlatolt embetre vall,hogy ilyeneken fennakad
2016. jan. 11. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!