Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az apa egy 'okos', az anya...

Ha az apa egy 'okos', az anya pedig 'butus' akkor a gyerek milyen lesz?

Figyelt kérdés

A kérdés maga eléggé zanzásítva van, tudom, de itt kifejtem.

Szóval, adódott hogy az unokatestvéremtől (az apa) gyereke lesz a feleségének.

Az unokatestvérem eléggé okos, diplomás, most csinálja a 2.at levelezőn, és emellett 2 idegen nyelven beszél folyékonyan

Míg a felesége - aki imádni való, szóval semmi degradálás - végül is egy egyszeri, aluliskolázott (10 általános, plusz szakma; nem éppen kultúr ember, tehát könyv, ismeretterjesztés, és bárminemű érdeklődés a jelenlegi világ felé az nincs, inkább Éjjel-nappal Budapest, Való Világ, stb) falun felnőtt nő.


A kérdésem - tényleg minden csoportosítás vagy szidás, vagy bármi negatív izé nélkül - hogy ilyenkor a gyerek az inkább az apára üt, az anyára, vagy a kettő között lesz átmenet intelligenciában, és a többiben?

Köszönöm


2015. dec. 20. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Amikor terhes voltam a lányunkkal, mindig viccelődtünk a férjemmel, hogy a gyerek az anyja eszét és az apja szépségét örökölje, és akkor nem lesz gond. Na ez így is lett, de mellé örökölte anyukám makacs és önfejű természetét is. :D :D :D

Sok mindentől függ, a nagyszülőktől, vagy a feljebb menő rokonoktól is. Tesómék kislánya külsőre egy az egyben tiszta anyukánk. De természetre meg a világon senkire nem hasonlít a családból.

2015. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hmmmmm, tudtommal diplomája bárkinek lehet, ahhoz nem kell ész, csak némi kitartás.

Elég sok tök sötét diplomás embert ismerek (és nem csak büfészakosokat), akik nem is értem, hogy tudnak egyáltalán boldogulni az életben, annyira buták...

2015. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

" tudtommal diplomája bárkinek lehet, ahhoz nem kell ész, csak némi kitartás. "


Van ahol biztos így van..

2015. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Rengeteget cikkeznek róla, hogy az IQ az anyától jön.


De ez semmit nem számít, inkább egy jóindulatú -ahogy írod- butuska emberrel csinálok akármit, mint egy szuper okos, beképzelt, esetleg més roszzindulatú is emberrel.


Mellesleg, nem tudom, hogy a falun felnövés hogy számít.

2015. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!