Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-8 hós babára kell adni...

6-8 hós babára kell adni cipőt babakocsiban vagy elég jól betakarni?

Figyelt kérdés
Úgy terveztem hogy addig nem adok rá mig el nem kezd járni. Mit csináljak?
2008. szept. 15. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, nem adtam rá cipőt, míg meg nem tanult járni. Két zoknit és mamuszkát adtam rá (nem tudom, ennek mi a "hivatalos" neve, mert tutyinak is mondják). Ha meg overallt adsz rá, nem is kell annyi zokni. Kis takarót meg gondolom úgyis teszel rá. Én is így csináltam, mindig meleg maradt a lábacskája.
2008. szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vastag zokni,mamusz,arra megy a takaró.Akkor érdemes cipőt venni ha áll v.tud menni segítséggel.
2008. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 8 hónapos, pont tegnap voltunk a Brendonban, mert venni akkartam neki kocsi cipőt..., hát leesett az állam, 4-5 e Ft-ot elkérnek egy kis bőrcipőért. Vettem neki ugyanott két vastag tutyit 500-600 Ft volt, adok alá zoknikát, betakarom pléddel, így fogunk babakocsiban közlekedni, amíg nem tud járni.
2008. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!