Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sir a babám?

Miért sir a babám?

Figyelt kérdés

Tudom, elcsépelt kérdés, volt is talán már itt többszöros feltéve. De nem lettem töle okosabb... Azt mondják nincs ok nélküli sírás, de amikor már etettem, büfiztünk, pelust cseréltünk, ültünk, álltunk, sétáltunk, felvettem, leraktam, simogattam, szeretgettem, énekeltem, villany felkapcs, villany le, elvileg nem fáj a pocakja sem, aludni nem akar...és én még öszintén, tényleg nem vagyok ideges, és egyik sem használ, elgondolkozok, hogy mégis miért, mit csinálok rosszul, mit akar velem közölni a babám, és miért nem vagyok képes rájönni? Annyira szeretnék neki segiteni, hogy jo kedvü baba legyen... ehelyett már félek, amikor két etetés között ébren marad, mert ugyan egy darabig jol elvan, beszélek neki, nézelödünk, figyelget is, aztán egyszer csak eltörik a mécses és semmi nem jó. Még apa az, akinek ilyenkor odaadom, idövel, de sikerül annyyira megnyugtatnia, hogy aztán el tudjon aludni. Csak hát ez hétvégén még rendben van, szivesen át is veszi, éjszaka is, söt még hétköznap is, amikor dolgozik, de én csak végsö esetben és rossz lelkiismerettel adom oda ilyenkor, hogy másnap meg tudom, hullafáradt lesz melóban...

Tapasztalatokat, ötleteket, véleményeket szivesen fogadnék a leirtakkal kapcsolatban. Köszönöm.


2015. dec. 27. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi idos?
2015. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az adott környezetből kiszakítottad már? Menj el vele sétálni!
2015. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk most derült ki 2 hete hogy éhezik én azt hittem hogy oké sír mint mindig egyfolytába aztán a szervezete azzal jelzett hogy kissé nyálkás széklet és a doki mondta nem elég neki az anyatej ,mióta tpszeresek lettünk nem sír ok nélkül
2015. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mindennel el volt látva és a játszás se vált be akkor ész nélkül mentünk sétálni ha kellett ha nem :D
2015. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4. hetet töltötte, éhezni nem éhezik, mérjük minden alkalommal, ha keveset eszik rátáplálunk.

Sétálni még csak 10 perceket voltunk, mem mertük kivinni többre ebben a rossz idöben. Lakásban olyat probáltam már, hogy járkálunk, meg ablakot nyitottam, volt, hogy bejött, volt hogy nem.

Most is evett 50, fél ora mulva hiszti 50 táp, 1,5 ora mulva megint hiszti kaja 50, ez kiütötte, közben táp készült, mire készen lett már aludt, nem is tudtuk felébreszteni.

2015. dec. 27. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Fél óránként ne etesd abból csak hasfájás lesz ha még nincs.

A tápszertöl is lehet baja, lehet másfajta kell.

2015. dec. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de miert nem anyatejet adsz neki?
2015. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat mi 3 hónapos koráig 2 -3 órákat aludtunk kibuktunk :)nekünk a hajszáritó bevát mesziről kör körös mozdulatok ,sok séta a lakásban szóljon a zene dalolj neki ,probáld ne tragikusan megélni hanem hogy mindenhol ez van ...gyerek orvost idézve olyan baba nincs aki ne lenne hasfájós vagy hisztis ..kitartás most 4.hónapot töltöttük be és most kezdünk felocsudni a sokk hatásból :) most kezd úgy nézelödni nevetgélni és hidd el megéri ....ha már mindent kipróbáltál és semmi nem vált be és látod hogy nem a fájdalom miatt sír akkor semmi baja nem lessz ha hagyod pár percig sírni ,és ha felveszed utána megnyugtatod hálás lesz érte és elalszik :)
2015. dec. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!