Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves kislány nem akar este...

1éves kislány nem akar este elaludni, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Kedves tapasztalt Anyukák!

Kérlek segítsetek, 1 éves pici lányom az utóbbi 1 hónapban nem hajlandó este 11 óra előtt elaludni. Este 7 órakor megfürdetem, vacsizik kicsit mesézek neki bár általában ott hagy és megy inkább játszani.

Mivel későn fekszik így reggel tovább is szokott aludni, kb fél 9 körül kel vagy később. Majd napközben még egyszer alszik. Már próbáltam hogy reggel korábban felkeltem de nyűgös és fáradt egész délelőtt. Tudtok valami jó tippet mivel próbálkozzak? Nagyon köszönöm előre is!


2015. dec. 28. 06:43
 1/1 anonim ***** válasza:

11 az nagyon keso van,10kor mar mi,felnottek alszunk. Delben mikor alszik es meennyit? En azt szamoltam,hogy kb 6 ora ebrenlet utan tud aludni este. Tehat,ha kettokor kelt fel a delutani alvasbol,akkor lehet nyolc korul lerakni,ha haromkor akkor kilencnel elobb nem.alszik el. Reggel en nyolckor keltenem a helyedben,legkesobb fel egykor aludjon,es haromnal tovabb ne engedd aludni.

Jah,es furdes,tejcsi,mese utan mar ne enngedd jatszani,valoszinu attol elenkul fel. Tedd agyba,ulj ott vele es onnan mar nincs maszkalas. Lehet el fog tartani egy orat,de szerintem szokja meg ,hogy furcsi,tejcsi,mese utan alvan van.

2015. dec. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!