Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek adnátok tanácsot 8 hós...

Kérlek adnátok tanácsot 8 hós babámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiam 8 hós, mostanában jött ki az első két foga. Alig eszik és alszik emiatt,éjjel ha összesen egy órát aludt,azzal már sokat mondok. Hogy könnyìthetném meg ezt az időszakot? A másik pedig hogy csíp,mar a kis kezével,mindent és mindenkit. Nagyiék is alig merik már babusgatni mert nagyon erősen tud csípni. Hogyan szoktathatnám le? Köszönöm előre is a vàlaszokat.

2015. dec. 30. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogzásra sok minden kapható, nem tudom mit próbáltatok már. Homeos szer, dologel, ha végképp szenved fájdalomcsillapító.

A csípéssel ha felkiáltasz az tetszik neki és csak azért is csinálni fogja. Tudom ezt nehéz megállni, de máshogy nem megy. Csak azt mondod ezt nem szabad és elméletben előbb utóbb leszokik róla.

2015. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az elsö irja, fogzásra sokféle gél van, patikában drogériában.

Csípésre sokszor elmondani hogy nem szabad és elterelni a figyelmét, mást adni a kezébe

2015. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dologelt és viburcolt használunk. Mikor így se javult,nurofen babyt adtam,attól aludt egyben 9órát. De azt se adhatok minden nap. A csipésre,most próbálgatunk rászólni, az én rászólásom mit se hat, apàétól pedig sír :( ( nem kiabál,csak nagyon mély a hangja,és németül beszél,ami alapból keményebb hangzású)
2015. dec. 31. 23:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és BUÉK ! :)
2015. dec. 31. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!