Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túrázni pár hónapossal ebben...

Túrázni pár hónapossal ebben a hidegben?

Figyelt kérdés
Mindenki megszól. Megjegyzem órákat van kinnt babakocsiban így is. A hétvégén felmennénk a Mátrába. Jól beöltöztetve magamra kötve, tényleg h@lye vagyok?
2016. jan. 1. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Az oké, hogy jól beöltözteted és magadra kötöd, de nekem az első gondolatom az volt, hogy pl. hol pelenkázod be, ha szükség van rá?
2016. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Nem hiszem, hogy ez jó lenne egy pár hónaposnak. Te menjél el túrázni, ha arra vágysz, rá meg vigyázzon valaki otthon.

Össze-vissza fogod nyomni a sok ruharéteg meg a mozgás miatt. Na meg ha csúszós is a terep, akkor rá is eshetsz. Mert gondolom, a túra nem azt jelenti, hogy sétálgattok a városban.

Most komolyan, szerinted egy pár hónapos mit élvezne a túrában? Te élvezed, akkor te menj.

2016. jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

A napokban nem vinném. -10 fok körül van a hegyekben, ilyen hideget még nem tud a hőháztartása rendesen kezelni.

0 fokban már azt mondanám, hogy igen.


A pelenkázás igaz, az erdő közepén nem fogjátok tudni megoldani, főleg, ha órákra vagytok mindenféle fűtött helyiségtől. Addig ül a kifolyt pisiben, vagy a székletében?

2016. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szó sincs arról, hogy órákat lennénk távol, max 2-3 km fűtött helyiségtől fűtött helyiségig. Nem bírom kire bízni, több gyerekem van, őket vinnénk, nem én AKAROK és emiatt cipelni magammal. Vagy beviszem egy zsúfolt játszóházba, az meg még rosszabb szerintem. De persze várom a véleményeket:)
2016. jan. 1. 11:43
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Én ettöl nem akadok ki, mi is hasonló életmódot folytattunk, folytatunk 5 gyerek mellett. Nem lesz semmi baja.

Gondolom, ezt a választ most jól le fogják pontozni...

2016. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

"Gondolom, ezt a választ most jól le fogják pontozni..."


Passzív-agresszív meg én vagyok :)

Miért olyan fontos neked a pontozás? Miért nem elég csak leírni a véleményedet?

2016. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

Nem értem, miért csak ez a két opció van:

- mínuszokban túrázás egy hegyen több gyerekkel

- zsúfolt játszóház


Gondolom nem egyedül mész ennyi gyerekkel, nem? Aki veletek megy, nem tud vigyázni a picire 1-2 órára, amíg "megfuttatod" a nagyokat?

2016. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ottalvósra mennénk, hisz messze vannak a hegyek. Ha csak futtatni szeretném őket, fel sem merülne a kérdés.:)
2016. jan. 1. 12:19
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
2-3 km gyalog a hegyekben az minimum egy óra. Mi márpedig nagyon világcsavargó család vagyunk, két éves fiammal mindenfelé megfordultunk már az országban, sőt külföldön is, de azért télen, főleg ilyen rettenetes hidegben nem szoktunk menni sehova. Nálunk a túra szezon leghamarabb márciusban kezdődik és november elejéig tart.
2016. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

En vinnem, viszem is vasarnap Visegradra 2 oranal tobbet szerintem nem leszunk kint a levegon.


Mi nem ottalvosra megyunk 20 perc alatt odaerunk.

2016. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!