Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos baba, ha csak egyik...

5 honapos baba, ha csak egyik iranyba fordul at, az gond?

Figyelt kérdés
Egy honapja kezdett atfordulni hatrol hasra,de csak egyik iranyba (balra) .Jobbra egyaltalan nem,csak oldalaig fordul.Vissza se fordul meg.Ez problema lehet? Legutobbi statuszon (akkor meg csak par napja forgott),megnezte a doki,de rendben talalta.Kovetkezo statuszra csak 2 het mulva megyunk. Volt valaki igy? Szukseg lehet gyogytornara?
2016. jan. 2. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lehet, nincs lemaradva szerintem. Egyszerűen még nem jött rá, hogy hogy kell a másik oldalra fordulni. Hidd el, rá fog jönni.
2016. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi, bizom benne. csak nem tudom, hogy ez mennyi ideig normalis.
2016. jan. 2. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos korig kell forognia. (Neurológus mondta anno.)
2016. jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a hármas mondja. Olyannyira nincs lemaradva, hogy még forognia sem kellene, de mégis tudja.
2016. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de jo!koszi :)
2016. jan. 2. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 hó elött egy héttel fordult csak meg először egyik irányba. 6 hó után 2 hétre a másikba irányba. Szóval lustika volt :) Hozzáteszem járni ,beszélni stb meg mind elöbb megtanult mint az ismerős babák akik már 2,5 hósan átfordultak. Ugyhogy én nem aggódnék a helyedben.
2016. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar nem aggodok. :) Majd azert megemlitem a dokinak...
2016. jan. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!