Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Indigó gyereke?

Van valakinek Indigó gyereke?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 13:54
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Én lemaradtam erről a kristály és gyémántgyerekekről....??????
2010. márc. 25. 14:27
 12/29 anonim ***** válasza:
64%
14,07-es vagyok.szerintem ilyen gyerekek nincsenek,csak a ilyenben hívő szülők teszik azzá a gyereküket.ami szerintem teljesen abnormális.
2010. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%

Bármennyire hihetetlen, de különleges képességű gyerekek mindig is voltak. Régen csodagyereknek hívták őket, aztán indigó gyereknek, most kristály és gyémántgyereknek. Csak annyi a lényeg, hogy képesek olyan dolgokra is, amikre mások nem. Nem feltétlenül csak ezoterikus szempontból.

Sokan hisznek benne, szerintem nem kellene baromságnak tartani, csak mert nem hiszel benne. Egyszerűbb tiszteletben tartani más hitét, mint leszólni, vagy megpróbálni lebeszélni nem?

2010. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
76%

Az en lanyom meg arany baba, mert olyan draga :) pfff

Tutiii kitalatam egy uj oruletet :)

Ez baromsag....de a lanyom tenyleg nagyon draga nekem.

Imadom :)

2010. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%
amit a linken olvastam, az egy az egyben a hiperaktív gyerek leírása. ezek szerint midnen hiperaktív indigó?
2010. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%

14:17

az enyléém hiperaktív, de nem indigó, csak eleven

ezért írtAm, hogy baromság

2010. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Most jövök rá, hogy én is ilyen gyerek voltam, csak nem tudtam róla, és a szüleim sem ovastak ilyeneket, a fenébe, ha én ezt tudom...
2010. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
14.07 - től kérdezem mi ez a szám? az hogy tudjanak azonosítani téged? egyébként a hozzászólóknak, aranyosak vagytok, én csak nemrég fedeztem fel ezt az oldalt, de tetszik. tiszteletben tartom mindenki véleményét és köszönöm őket!!!!!74
2010. márc. 26. 17:51
 19/29 anonim válasza:
57%

18 éves múltam, és indigó vagyok. Ezt nem a szüleim húzták rám, mert amíg kiskoromban nem mondták nekik, addig azt sem tudták, mi az. Pszichológushoz vittek, mert más voltam. És féltek, azt hitték, valami lelki bajom van.

Ezt amúgy pár éve tudtam meg. Mikor sulinkba erről beszéltek nekünk. Hoztak egy tesztet, felmérték, van-e köztünk indigó. Volt. Én. Még mindig fura, de 98%-a igaz rám azoknak a dolgoknak, amiket erről írnak.

És én büszke vagyok rá. Elhiszem, hogy ez kisgyermekkorban nem előnyös a szülőknek, de felnőttkorban mindenképp előnyösek vagyunk a világ számára.

Egyébként már akkor a környezetvédelem szakmát választottam, mikor még nem tudtam arról, hogy indigó vagyok. :)

2010. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
37%

Ez egy abnormális képzelgés!!

Szanaszét röhögtem magam!

Nagyon unatkozhatnak néhányan:-)


39 hetes kismama

2010. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!