Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Indigó gyereke?

Van valakinek Indigó gyereke?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 13:54
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Éljenek az indigók!!!!kettővel ezelöttinek üzenem: Kívánom hogy tudj élni a lehetőségeiddel és sok boldogságot az életben!!!!!Van ilyen hogy a suliban erre szűrtek benneteket?hol laksz?
2010. ápr. 3. 18:36
 22/29 anonim válasza:
47%
az valami gyík fajta?
2010. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Rám is jellemzőek ezek a tulajdonságok A-tól Z-ig, ettől függetlenül az indigó, gyémánt, kristály, stb. bélyegeket néphisztériának tartom. Szerintem ezek a gyerekek és felnőttek nem indigók, hanem csupán nagy beleérző-képességűek, fogékonyak a finomabb rezdülésekre is, tisztelik, becsülik a természetet, tehát érzékenyebbek és intelligensebbek. Annyiról van szó mindössze, hogy jó murinak tűnt ezt a néhány (megjegyzem, nem is olyan ritka) tulajdonságot lefedni egy jól csengő, kelendő névvel. Azt is megkockáztatom, hogy ez azoknak az anyukáknak az agyszüleménye, akik kezdettől fogva versengenek más anyukákkal ("Az én gyerekem okosaaaabb, be-be-beee!"). Nem annyira ritka ám ezeknek a tulajdonságoknak a kombója.
2010. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
63%

ez amúgy szerintem is hülyeség, legfőképpen az, ha valaki ki is jelenti: az én gyerekem indigo fäszom

még ha léteznének is ilyen gyereke, azt is hoigy látnák meg a saját gyerekeiken? szerintem sehogy hacsak nem indigó szinű a bőre...csak beképzelitek magatoknak

2010. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

A szüleimnek van egy lányuk ;)

17L

2010. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%
szerintem minden gyerek különleges és egyedi és mindegyikük jobbá teheti a világot az meg már más tészta hogy ha nem tesznek semmit pedig tehetnének arra a kevésre meg aki tesz arra ráfogják h különleges NEm csak tesz a világért
2010. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
48%
Nekem indigó gyerekem van, csak sajnos 2 nemi szerve van ami miatt folyton ki akajra elégiteni magát.
2010. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Én indigó vagyok =)
2010. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

akkor én meg infravörös xD

utálom a természetet, nem bírok 10 m-t sem futni, nem hogy hiperaktív lennék XDDD

2010. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!