Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hós babátokat miböl...

8-9 hós babátokat miböl itatjátok?

Figyelt kérdés
Babám anyatejes,nem tudom,miböl adjak neki inni vizet? Cumisüveget sose használtunk és nem is akarok. Sima pohár? Vagy csörös? Milyet?
2010. márc. 25. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen pókocska. Ha Hisztipók, akkor csőr nélkül, én tartom, és úgy itatom.

Ha Picipók, akkor megkapja csőrrel, és megoldja, egyre ügyesebben iszik egyedül.

Nálunk is ismeretlen a cumisüveg:) így nagyon korán kellett megismerkednie a kisbögréjével.

2010. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 9 hónapos a babám, szintén anyatejes és mi sem használtunk sosem cumisüveget.

Én először csőrös pohárból adtam neki vizet, de ahogy kibújt az alsó két foga, a csőrön "reszelte" a fogát, játszott vele és nem ivott rendesen. Aztán áttértünk a sima műanyag pohárra. Nagyon szépen iszik belőle már 2 hónapja.

2010. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

enyém 5 hónapos korától iszik varázsitatóból (bár akkor alig ivott valamit, csak ameleg miatt adtam), 1 éves most cseréltem le a kemyén fejre

mellette szopik is, cumisüveget talán ha 2x kapott eddig

2010. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előző

minden reggel sima üvegpohárból itatom vele a frissen facsart narancslevet, vagy centrifugázott almalevet, abból is megissza

2010. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is csőrösből itatom. Bár tény, hogy mióta fogzik, ő is egyre sűrűbben játszadozik vele, reszelgeti a fogát, kocogtatja.. de ha szomjas, iszik is.
2010. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csőrösből itatom, 7 hónapos. Cumiból sosem ivott.
2010. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor sima üveg vagy müanyag pohárból is itathatom? Mert szerintem a csörösböl nem tudna inni.
2010. márc. 26. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!