Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kicsit kényes téma. Más...

Egy kicsit kényes téma. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka, hogy a terhességem alatt jelentkező gyakori vizelési inger még mindig megvan? Már majdnem 3 év telt el azóta és nincs egy nyugodt éjszakám sem. Éjjel 4-5 alkalommal kell mennem, de van, hogy még gyakrabban. Mi lehet a baj???
2010. márc. 25. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Na ez nagyon érdekel engem is mert ugyanebben a cipőben járok, igaz én másfél éve de látom akkor nem vagyok egyedül...
2010. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá és nekem a terhesség alatt sem volt ilyen gondom. Az intimtorna nem segítene, azt próbáltad már, hogy azokat az izmokat kicsit megerősítsd?

Én a rekeszizmomon érzem még mindig, hogy nem olyan mint régen, köhögni olyan erőtlenül tudok, 20.10.01.31-én szültem.

2010. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megnyultak a méhfal izmai, ami szerintem nyomhatja a hólyagot. Ettől lehet a pisilési inger. Beszéljetek a nőgyógyászotokkal, vagy egy urológussal. Hallottam már ilyet ismerőseimtől, és elmentek vele urológushoz. Azóta nem hallom őket panaszkodni.
2010. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak: és mit csinált velük a doki?



Én terhesség előtt is ilyen problémával küzdöttem. A 3 terhesség meg betett még jobban... Decemberben szültem és nemcsak éjjel, hanem napközben is gyakran kell pisilnem. És csak pár csepp jön. amint felkelek a wcről, ismét vissza kelll ülnöm, de megint csak pár csepp. És eltart kb 5 percig is :(

2010. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22:31-es vagyok megkérdezem tőlük, és holnap írok. Oké?!
2010. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az intimtorna és/vagy orvos mellé kiegészítésként én inkontinencia gyógyteát (www.gyorgytea.hu)tudom melegen ajánlani, édesanyámnak nagyon sokat segített. Majdnem teljesen elmúlt, pedig neki nemcsak a terhességek (4), hanem idegi okok is szerepet játszottak.
2010. márc. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és segítséget.
2010. márc. 26. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Intimtorna? Nem vizelet csepegésük van...

Szerintem egy rossz beidegződés. Nekem is megvan és én is felkelek éjjel többször is 2 éves a gyerekem, de nem gondolom hogy betegség vagy ilyesmi.

Ha az ember felébred éjjel, mert nem alszik jól, kimegy pisilni.

Ha kényelmesen és mélyen aludnánk, nem mennénk ki szerintem.

Gondolom este kevesebbet kellene inni. A véleményem, hogy azt a tényezőt kellene kizárni, ami miatt nyugtalan az alvás.

2010. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sokszor ébredek fel arra, hogy nagyon kell mennem. Szerintem ennek nem sok köze van ahhoz, hogy jól vagy rosszul alszom-e. Nagyon régen aludtam már egyhuzamban, igaz a gyerekhez is sokszor fel kell kelni.
2010. márc. 28. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!