Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi időre egyedül hagyhatom...

Ennyi időre egyedül hagyhatom a picit?

Figyelt kérdés
Most várom az első babám. Vettünk bébiőrt, a hatótáv 400 m. Ha alszik a baba, kimehetek a kertbe pl paradicsomot szedni, le a pincébr krumpliért, ki a postaládához vagy kihúzni a kukát, ha magammal viszem a bébiőrt?
2016. jan. 7. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
próbáljátok ki mindenhol
2016. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem,még hugyozni sem mehetsz el, mert megszökik addig. Az emberiségnek lőttek...
2016. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

ez tőled függ :) ha neked ez belefér, akkor nyugodtan :)

utcára nem mész nyilván, ezek meg a kertesházhoz tartoznak. én első 2-3 hétben megvártam a férjem ilyenekkel, utána már csináltam. 1 éves korában simán kint voltam a kertben 1-2 órát is, persze 10-20 percenként benéztem meg néha kipróbáltam a bébiőrt ;) bár anélkül is hallottam volna kint is a sírást :)

2016. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Persze! A bébiőrben úgyis hallod ha gáz van. Kb annyi idő visszaszaladni a kertből, mint odasétálni a ház másik végéből. Én is így voltam, kimentem az udvarra simán! Sőt néha jól is esett a napozóágyban pihenni egyet, amíg ő is aludt. Azonnal hallod ha felkel, semmivel nem másabb, mint a szomszéd szobában , vagy a konyhában lenni.

Nyugodtan kimehetsz, nem lesz gond. Legalábbis addig amíg nem mozdul el onnan ahova letetted. Amikor már az önveszélyes totyogós, mászós korszakban van, akkor neccesebb, olyankor csak akkor mentem ki, ha hét méter mélyen aludt, mert a kiságyból úgyse tud kimászni. (Az enyém legálábbis nem tudott)

2016. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Persze siman!


En is igy terveztem, aztan az elso 3 honapban SOHA nem aludt nappal :)

Azota alszik 1-1 orat, nalunk pl a mosogep kint van a mellekepuletben, kimegyek siman bebior nelkul is, nem orakat vagyok oda. A kukat nem huzom ki, mert attol felek hogy veletlen becsulodik a kapu, es kivulrol nem lehet kinyitni.

2016. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

en kb 3. hettol voltam kepes kerti munkat vegezni, ha allapotod elobb engedi nyugodtan menj ki csak ellenorizzetek a hatotavolsagot de az enyem pl jelez ha kivul kerulok.

en juliusban szultem, a kert tomve violt mindennel (kb 200 nm tiszta vetemenyes es meg legalabb ennyi gyumolcsos es viragagyas) tiszta gaz lett, de semmi nem ment karba anyukam szedte es dolgozta fel a zoldsegeket, nelkule nem ment ovlna. rotacios kapank is van szoval oktoberbe csak felrotalt a ferjem igy az elgazosodast is megoldottuk. de csak akkor ultess sok dolgot ha van segitseged. iden szeptenberben szulok, anyukam.a.nagyobbikkal lesz mig en az ujszulottel, nem fog tudni segiteni, de azert elultetek mindent es szeptember elejen kiuritem a kertet.

2016. jan. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk én bébiőr nélkül is kimentem a szemetet levinni,vagy a postát behozni,azért a 3 percért felesleges izgulni.Ha bébiőr van és működik akkor persze kimehetsz a kertbe is . Hidd el van aki még a boltba is elmegy amíg alszik a gyerek,sőt ismerősöm még a városba is bement miközben aludt a gyereke (a buszmegállóban találkoztunk,ott mondta,azt hittem hanyatt vágom magam...)
2016. jan. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó. Ez azért nem semmi, én soha nem mertem volna ezt megtenni. De a szemetet például kivittem gond nélkül, és a kertbe is kimentem pár percre amíg aludt.Zéró segítséggel az ember kreatív lesz.
2016. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
utolsó: ne adja az Isten hogy bárkivel megtörténjen, de az illető hogyan bocsájtaná meg magának, ha épp akkor keletkezik elektromus tűz, vagy riaszt be a szénmonoxid jelző esetleg felébred a baba és nem megy hozzá senki és hányásig zokogja magát? még ha utóbbi esetben nem is kap maradandó sokkot, az biztos hogy hetekig nem bírnék tükörbe nézni.
2016. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
7-esnek szántam..mondjuk a kertbe se mentem ki bébi őr nélkül...komolyan ezen a 15.000 Ft-on akar spórolni valaki???
2016. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!