Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mosópor+öblítő kombinác...

Milyen mosópor+öblítő kombinációt használtok, és mennyi idős a baba?

Figyelt kérdés
És Persil sensitívet, és Lenor sensitívet.De elfogyot a babám mósópora, és a miénk van.Ha kimosom vele okozhat nála valami problémát?Vagy inkább ne kockáztassak?
2010. márc. 26. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én az elejétől a mi mosóporunkat használom, csak keveset teszek bele (Dosia color) és Lenor sensitiv öblítőt. A mosógépen van nekünk + öblítés, így én duplán öblítem a baba ruháit. Most 6 hónapos, semmi baja. Szerintem nyugodtan használd a Tiéteket.

Üdv. (L)

2010. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az elsőnél én is sensitiveztem mindenből...Most folyékony ariel(szerintem jobb mint a por)és coccolino a rózsaszin.Isteni illatkombináció!1 éves a baba,és nem érzékeny rá!
2010. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a babónak nincsen külön mosópora.Ariel mosóporunk van és Silan öblítő.Nem hiszem,hogy baj,ha egy a mosópor,én eddig semmit nem vettem észre.(G)
2010. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hátha nem lesz baj. Ha baj lesz, 1-2 nap múlva kiderül, legfeljebb átmosod újra a ruhákat.

Az én babám 16 hónapos, még mindig muszáj mindenből babásat venni (mosópor+öblítő), mert neki egyből elkezd hámlani a bőre, ha mást használok.

2010. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én azzal mosom a babaholmit, amivel a miénket(Ariel Pro-Zim7),öblítőt is ugyanazt, sensitivest. 4,5 hós, semmi baja nincs tőle. De nem teszek sok mosóport az övéhez, és ha csak fél adag is egész programon mosom, hogy jó bő vízzel kiöblítse a ruhákból a mosóport és az öblítőt.
2010. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Folyékony Ariel, néha Ariel por osószer, Silan sensitiv, Coccolino sensitiv öblítő. A gyerekek 22 hónapos és 5 hónapos
2010. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én Persil senzitiv és Silan, vagy lenor öblítő. De mostam már a gyerek ruháit is Tomi-val, amikor elfogyott a Persil, és semmi baja tőle.
2010. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem mosom a ruháit, csak az első hónapban tettem. Eleinte Tomi folyékonyt használtam, meg bármilyen sensitive öblítőt.Most már egy jó ideje Lidl-is mosószer a folyékony, és sensitive öblítő.13 hónapos.
2010. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én a kezdetektől foga normál mosóporral mosok, és normál öblítőt használok.


6 hónapos koráig csak az ő ruháit mostam, és nem kevertem a miénkkel, ennyi amit tettem. Persze nyilván szerencsém van,hogy nem érzékeny a lányom bőre. Egyszer egy akció miatt elcsábultam,és vettem babaruha - mosüport és öblítőt, de az minden foltot (pl kaka) a ruhában hagyott, az öblítő pedig kifejezetten büdös volt).

Amikor 6 hós koráig külön mostam a lányom ruháit, annyi volt még,hogy lényegesen kevesebb mosüport és 9blítőt használtam, illetve az első hetekben folyékony mosóport,mert azt olvastam,hogy az könnyebben oldódik és egészen biztosan nem maradnak mosóporszemek a szüvetek szálai közt.

2010. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagy 10, kics1 éves, sima folyékony mososzert használok, vagy mososzódát, öblítőt nem. Nem moso külön és nem vasalok.
2010. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!