Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával esküvőre menni, ti...

Babával esküvőre menni, ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz barátnőm esküvője Balatonon, én leszek a tanúja. Szerintetek vihetjük az akkor 11 hónapos kisfiam? Aki volt ekkora babával hogy oldotta meg? Nyilván nem maradnánk hajnalig de neki az éjfél is nagyon késő lenne már.
2016. jan. 10. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nagyszülőt nem tudjátok elvinni magatokkal? Vacsi után leraknátok aludni, ő pedig vigyázna rá.
2016. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont erről beszélgettünk a férjemmel a minap. Nálunk most 4 évesen jött a nagyobb fiunk "bulizni" 11-ig. Előtte nem akartam, nem láttam értelmét.

Mi pl. az elmúlt 4-5 évben rengeteg lagziban voltunk, és volt,ahol láttam nagyon piciket. Volt,hogy az egyéves ott aludt anyuka kezében éjfélig,de az Istenért sem akartak hazamenni. A kicsi meg néha meg-meg riadt. Kinek jó ez? Anya megmozdulni sem igazán tud, és a gyereknek sem jó a hangos zene, meg 100 táncoló, hangoskodó felnőtt.

Nálunk is volt,hogy úgy volt esküvői meghívásunk, egyik nagyszülő sem tudott vigyázni a fiamra, akkor én a vacsora után fogtam magam és szépen hazajöttem vele.

Számomra a legdurvább eset 4 éve volt, amikor egy barátunk esküvőjén éjfélkor még ott volt egy 3 hónapos baba. Anyuka rángatta az asztal mellett a babakocsit, a kicsi meg próbált aludni.

Én ezzel úgy vagyok, hogy sz.r kihagyni egy bulit, ha úgy van, de ha az embernek gyereke van, akkor ez ezzel is jár.

2016. jan. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónapos lesz a gyerekem a barátnőm esküvőjén, ahol koszorúslány leszek, mi úgy fogjuk megoldani, hogy visszük a szertartásra (ha kell, a férjem kimegy vele, ellátja), utána hazaviszi, fürdeti, elaltatja, és egy nagyszülő fog rá vigyázni, ameddig visszajön értem, és ott leszünk kicsit a lagziban. Viszont mi olyan 45 percnyire lakunk a lagzi helyszínétől, nem tudom, nektek mennyire lesz ez messze, vagy mennyire megoldható, illetve lesz-e szállás az esküvő helyszínéhez közel?


Ha nem lesz, akkor én úgy mennék a helyetekben, hogy a lagzin mondjuk 1 órát, vagy kettőt ott vagytok, és utána haza. Ha nagyon fáradt, és jó alvó, akkor útközben szerintem úgyis elalszik, vagy már előtte.

2016. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!