Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek bemenjunk az...

Szerintetek bemenjunk az ügyeletre vagy várjak holnapig?

Figyelt kérdés
6 hos babam ma ketszer hanyt eleg nagy mennyiséget. Meg szopik de mar kóstolunk es ma adtam neki eloszor uveges sutotokot de elegge finnyalva inkabb undorodva ette ezert nem is adtan csak ket kis kanallal. Utana nem sokkal kihanyta az egesz gyomortartalmat szerintem mert olyan nagy mennyiseg volt. Most este szopi utan ivott eleg sok vizet hozzateszem csak kiprobaltam hogy iszik e eddig sose szoktam neki adni vizet es nagyon sokat megivott. Utana nem sokkal sugarba kihanyta az egeszet tejjel egyutt tehat mindent ami a gyomraba volt. Vajon azert mert tulette/ itta magat? Nincs laza se hasmenes es eddig csak ma volt ez. Jo kedve van. Mi lehet? Bemenjunk most az ügyeletre vagy varjak holnapig??
2016. jan. 10. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy praktikus tanács. Sose kísérletezz egyszerre több új dologgal egy ilyen pici babánál, még akkor sem ha az egyik csak a vízivás. Most kezdted a hozzátáplálást, sose volt más a gyomrában csak anyatej, most meg egy nap alatt sütőtök és SOK víz.. szerintem nem csoda hogy hányt.

A másik, hogy új dolgot én sosem adtam este meg éjszakára, pont azért, hogy ha valami baj van akkor napközben derüljön ki, ne éjjel legyen rosszul amikor csak az ügyeletre tudom vinni.

2016. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Off: Szerintem tökkel ne kisérletezz többet, főleg a konzervvel, az enyém sem szereti. Almát nyersen/ főve próbálj adni neki, pürésítve, ne reszelve, főtt krumpli, répa.
2016. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem is megterhelte a gyomrat. sutotokpure plusz sok viz. ezzel nem vinnem ugyeletre! remeljuk holnapra mar kutyabaja!
2016. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2016. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzaszolasokat. Hanyt meg utana is ugxhogy bementunk az ugyeletre. Kapott infuziot de jol megkinoztak alig talaltak venat mert szetpattantak. Ejjel 4 kor meg hanyt utoljara azota nem ugyhogy johettunk haza....azota jobban van. Egyebkent mar a kórházba nagyon bágyadt volt es aluszékony. Virus azt mondták de se laz se hasmenes nem volt.
2016. jan. 11. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!