Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes babát mennyi időre...

Pár hetes babát mennyi időre lehet egyedül hagyni?

Figyelt kérdés
1 órára amíg elmegyek boltba lehet baja? mondjuk ha már alszik. Azt hallottam meghalhat a büfitől vagy valami, ez igaz?

2016. jan. 12. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Egy percre sem szabad magára hagyni, nemhogy egy órára....
2016. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Remélem ez kamu. Hogy gondolod, hogy felügyelet nélkül magára hagyod? Mert hogy átmész másik szobába, vagy kiszaladsz az udvarra egy dolog. De egy órára ott hagyni? Igen, ha jön egy büfi, akár meg is fulladhat tőle.
2016. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez most komoly? egy órára? Pár percre sem, gyerekről van szó, nem macskáról.


Múltkor volt már egy hasonló kérdés, nem gondoltam, hogy többen vagytok ilyen furcsa gondolkodásúak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2016. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Te teszed fel 2 naponta ezeket az egyedül hagyós kérdéseket?

Egyébként a válasz, hogy semennyi időre se lehet egyedül hagyni, és ez így lesz még jó 6-7 évig minimum, mikor már talán (gyerekfüggő!) leszaladhatsz 15 percre a kisközértbe. Majd 9-10 évesen már egyedül hagyhatod hosszabb időre is.

2016. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Wc-re elmehetsz, le is zuhanyozhatsz. De remélem, a boltba menetel csak egy rossz vicc...
2016. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

A kérdésre válaszolva: semennyire.


De ez valószínűleg kamu kérdés, vagy ha a kérdező komolyan gondolja, akkor nagyon nem való neki gyerek. :/

2016. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Akár egy napra is, csak hagyj neki kaját, majd megmelegíti a mikróban...
2016. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Annyira igen,hogy elmész wcre vagy fürdeni még alszik,vagy főzöl a konyhában,illetve kilépsz az ajtón,hogy kidobd a kukába a szemetet.De elmenni a boltba vagy valahova,úgy,hogy egyedül maradjon otthon eszedbe se jusson.Nem egy kutya,hogy majd nem lesz semmi baja és megvár..
2016. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
De tényleg, nem unjátok még ezeket a kérdéseket? Ha kamu, ha nem, rohadt idegesítő.
2016. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem szabad egyedül hagyni. Én fürödni sem mertem elmenni csak vele" (bevittem hordozóba) mert féltem,hogy pont sír/visszabukja a tejet,vagy bármi baja esik. Ha anya vagy,úgy érzem nagy gondok vannak veled,szerintem nincsenek anyai érzéseid felerősödve és ki sem alakult a kötődés,de ez saját véleményem. Ha nem,akkor pedig remélem ,hogy kifog alakulni és nem ti lesztek a következő tragédia a tv-ben.

Ha ilyen felmerül benned,akkor addig ne vállalj babát (mert remélem nincs még) amíg nem fogod fel magadtól ,hogy kisbabát nem szabad egyedül hagyni. És egyébként ez pont nen egy olyan kérdès,hogy "dehát honnan tudtam volna,azért érdeklődöm mert nem tudtam" mert ezt már egy 13 éves is felfogja.

2016. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!