Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 évnél idősebb gyerkőcök...

3 évnél idősebb gyerkőcök szülei, akik baba korban az "Aludj jól gyermekem" módszert használtátok, jó alvók maradtak, vagy újra vannak alvásproblémáitok?

Figyelt kérdés
7 hós lányommal gondolkodom, hogy kipróbáljam-e, mert már nagyon kipurcantam az éjszakázásoktól (van egy 2,5 évesem is, aki kezdettől jó alvó). Viszont nem minden "tetszik benne", túl drasztikusnak érzem, továbbá az ismerőseim, akik alkalmazták, arról számolnak be, hogy bár kevesebbszer, de még mindig ébred a már közel 3 éves gyermekük.
2010. márc. 26. 20:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A mi babánk is hasfájós-szerű volt (nem az a sikítva üvöltős, csak nem nyugodott meg amíg ki nem kakilta...). Szóval mi Espumizán kúrába fogtunk, ami hatott, és ha este adtam neki a csöppeket, akkor tudtam hogy nem a hasfájástól sír. Egyébként mi is 2 hét után aludtunk simán el este.
2010. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia!Kislányomat kb. 7 hónaposan kezdtem el altatni ezzel a módszerrel, akkor 1 hét alatt eredménye is volt!Most 2 éves és simán alszik estétől reggelig!Persze vannak rosszabb napok, de ez elenyésző!A lényeg, hogy akkor se szabad engedni, mert újra kezdheti az ember az elejétől!
2010. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Kislányom első éjszaka 1x 3/4 óráig, majd 1x másfél órán át kínlódott. Én kivettem megnyugtatni, megölelgettem, hogy érezze, nincs egyedül, mert csukott szemmel sírdogált, de visszaaludnia "egyedül" kellett.

Második éjszaka 3-at nyöszörgött, és aludt reggelig. :o)

Meggyőződtem, hogy jó lesz ez így...

Remélem továbbra is így marad, de ha nem, akkor is "folytatjuk".

2010. márc. 30. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!