Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyereket adnátok...

1 éves gyereket adnátok bölcsibe ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem éhezünk vagy hasonló, alap dolgok megvannak, de ennyi. Hónapról hónapra élünk, elfogyott a tartalék, nyaralni vagy nagyobb kiadást önerőből fedezni nem tudnánk. Engem várnak vissza dolgozni, 250 000el több lenne a bevételünk, sokkal jobban élnénk, de olyan kicsi és anyás még a babánk, szívem szakadna meg. Mit tennétek?
2016. jan. 17. 19:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58%

Én visszamentem dolgozni 1 éves korától anno, mert így láttuk jónak. A kereset része is nyilván megugrott ettől. Bölcsödébe nem vették fel, mert a gyed+kettőnk jövedelme alapján "nem szorultunk" bele a rászorultak első 70-120 főjébe. Így fél évig a nagyik vigyáztak rá, meg mi felváltva szabin és elegem lett a huzavonából, vállaltunk kistesót korábban.

DE, a fiunk 1 éves korában tök jól elvolt bárhol, eljátszott, jó étvágyú, alkalmazkodó, érdeklődő és nem anyás típusú gyerek volt akkor, így nyugodt szívvel adtam volna be bölcsödébe is, ha felveszik.

Így ment nyaralni a nagyszülőkkel 1-1 hetekre én meg tudtam dolgozni is mellette.


Szóval döntsétek ezt ti el, ne hallgass szerintem senkire ebben és a te gyereked te ismered, hogy neki való-e már a bölcsöde, a társaság és hogy mások is foglalkozzanak vele rajtad kívül. Meg persze, hogy tutira felveszik -e.


Hogy én mit tennék a helyedben, nem tudom, nekem egyik sem túl anyás, mindenhol szuperül érzik magukat napokig is távol tőlem.

2016. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!