Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Víz kérdés? 9 hónapos

Víz kérdés? 9 hónapos

Figyelt kérdés
9 hónapos lányom este fél 9 körül vacsizott azóta megivott 200 ml vizet és még most fog 150 ml tápot anélkül nem alszik el, nem sok ez a víz? Egyedül is iszik főleg úgy itta de én is kínáltam és kellett neki.
2016. jan. 17. 23:26
 1/9 anonim válasza:
23%
Szerintem sok, kb. ennyi tápot/főzeléket vagy anyatejet kéne egy alkalommal megennie.(ha jól tudom) Az én 9 hónaposom vacsi után, max pár korty vizet iszik meg, majd reggelig alszik.Ő viszont keveset iszik,de nem kell neki több.
2016. jan. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sose ivott még Ennyit egyszerre. Naponta szokott 200at nem 2 óra alatt. De ha elvettem tőle sírt utána. Most inkább csak 120 tápit evett és elaludt. Remélem nem lesz ettől baja. :(
2016. jan. 18. 00:15
 3/9 anonim ***** válasza:
gondolom már te is rájöttél, hogy semmi baja nem lett tőle :) miért lenne baja attól hogy iszik?:)- max kevesebb tápot eszik (amit te is észrevettél) és hamarabb ébred mert éhes ... teljesen felesleges ilyeneken idegeskedni :)
2016. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak 2 óra alatt 200 ml egy ilyen pici babának lehet sok. :( még alszik :D nem kelt egyszer sem, pedig eddig sose aludt át egy estét sem. Végre tudtam aludni :D
2016. jan. 18. 08:33
 5/9 anonim ***** válasza:
:) a végén minden este megitatod, hogy pihenni tudj :))
2016. jan. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy meleg van a lakásban és szomjas volt.

Víztől mégis mi baja lehetne?


Létezik vízmérgezés, de ahhoz neki legalább 2 litert kéne húzóra meginni.

2016. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Krumplit vacsizott, lehet azért is volt ennyire szomjas. Azért forróság nincs, csak olvastam valahol hogy nem jó ha ilyen sok vizet iszik.
2016. jan. 18. 09:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne sok?

Más babája 4 hónaposan megiszik ennyit tápból is. Az is víz (plusz tápszer).

2016. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én kislányom is van amikor megeszik 280 tápit is, meg főzelékből dupla adagot eszik. Köszönöm a válaszokat, első baba így néha parázok. :D
2016. jan. 18. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!