Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy komoly kerdesem lenne....

Egy komoly kerdesem lenne. Kislanyom el van hizva?

Figyelt kérdés
Szerintetek mitol lehet az hogy a kislanyom 15 honaposan 16.9kg? Ez most nagyon aggaszt.1 evesen volt 13kg. de hogy 3 honap alatt 4 kilot hizzon hat az eleg durva szerintem. A doktorno nem mondott semmit hogy dietaztatnom kellene vagy hasonlok.89 cm ehez es most volt 15 hos.3840el szuletett. Eleg jo evo, mindent megeszik. Koszonom vallaszaitokat.
2016. jan. 19. 21:53
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

én ugy tudom, hogy ekkora gyerekeknek még boven elég egyfogás ebédre.

a fiamhoz képest, akit nagyevonek mondanak, a kislányod sokat eszik. ráadásul itt azt szajkozzák, hogy tizorait ne is adjunk,- reggelire a fiam zabkását, gabonapelyhet, vagy péksuteményt eszik. délben kap levest, vagy fozeléket, 4orakor kap gyumolcsot, zoldséget és egy-két darab kekszet, joghurtot. vacsorára pedig hust és párolt zoldségeket. mondjuk mi alapbol nem eszunk nagyon krumplit, se tésztát, se rizst..helyette mindig valami zoldség van, sult zoldség, szuflék, zoldséges korongok..saláták stb. a fiam 4 kg val szuletett, most 18 honaposan 13 kg és 92 cm.

2016. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!