Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok? (Komp)

Mit gondoltok? (Komp)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem azokhoz szól, akiknek a babája használt kompot. Milyen idős kortól raktátok bele a picit? Van valami súly és centi határérték? Kisfiam 6 és fél hónapos. 8 kiló és 71 cm. Ülni még nem tud, viszont nagyon aktív, forgolódik, kúszik, ügyesen tartja derékból magát és ugrál a kezembe. Mit gondoltok mikortól rakhatom bele? Előre szólok hogy nem vitát akarok nyitni a dologban, hogy ki használ/nem használ, káros/nem káros stb. Köszönöm ha válaszoltok.



2016. jan. 20. 05:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Azt gondolom, hogy hónapok múlva rakhatod bele maximum 10 percre. Amíg nem tud ülni, addig tilos, és utána is csak rövid időre.


Nem szeretnél vitát? Nem érdekel, hogy káros? Igazi mintaanyuka vagy....

2016. jan. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudsz olvasni? Hol olvastál olyat hogy engem nem érdekel? Pont h TE játszod a minta anyukát hogy a torkomnak esel! Feltettem egy kérdést és TE támadsz. Nem azt kérdeztem hogy mi a véleményed arról hogy használni szeretném, hanem hogy mikortól. A vitát meg pont erre értettem hogy senki se érveljen se ellene DE mellette se. Érted? És nem pont a te véleményed izgat úgy hogy máshol karatézz. Nem vagyok mintaanya de nem is játszom az agyam és keménykedek meg ugatok le mást! 10 perc, ok. Kössz
2016. jan. 20. 06:57
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
én is akkor tettem bele amikor állandóan ugrált az ölembe (6-7 hónapos kora körül) teljesen jó volt, el tudtam nyugiba mosogatni-söpörni :) biztos van egy súlyhatár de kétlem hogy ilyen alacsony legyen, magasságot mienknél lehetett állítani, így nem számított milyen magas :)tedd bele és nézd meg élvezi-e, nem görnyed-e benne, ha szépen meg tud ülni, akkor semmi gond (egy nem minta anyuka :D ;) )
2016. jan. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Lányom 8-9 hónaosan mikor stabilan ült beletettwm de megbántam. 13,5 hónaposan indult el és a mászás kimaradt mert a komppal bárhova el tudott menni. Fiamat nem tettem bele és mászott 8 hónapostól 11 hónaposig. 11 hónaposan elindult. Ha minden áron bele akarod tenni csak akkor ha stabilan ül. De inkább ne tedd. Kimarad a mászás. Most 6 éves a lányom okos ügyes. Bármit lemásol, nyomtatott betűkkel ír csak hogy fordítva. Balról jobbra helyett jobbról balra! Ez azért van mert nem mászott. Egyébként szép nagy babád van. 😊
2016. jan. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
3-as vagyok az én fiamnál mászott...attól a napi fél órától amit össz-vissz beleteszi az ember nem fog kimaradni...:)
2016. jan. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*fiam
2016. jan. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor tenném bele, ha már stabilan tudna járni. Bár gondolom nem érdekelné, hiszen akkor már a kismotor érdekesebb.
2016. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom én se tovább beletenni, de olyan mint egy kis matrica, egy kis ideig elvan egyedül, olyankor habtapira rakom a földre (hogy én mekkora egy *** vagyok) de elunja és jönne velem, kinőtte a szobát is, de ha felveszem és sétálok vele, eltol magától, az arcomon tapsol, látszik hogy egyedül menne, de hooogy? 😁 Muszáj megcsinálnom 1-2 dolgot, addig meg bele szeretném tenni. Szerintem annyira nem nagy baba, nála nagyobbakkal vagyunk körülvéve. 😊 3380g,50centivel született. Azt hittem van valami súlyhatár is de akkor nincs. Köszönöm hogy megosztottátok velem, ti hogy csináltátok és hogy normálisan válaszolt az a személy is, aki szerint ne tegyem bele.
2016. jan. 20. 08:29
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Mi akkor használtuk, mikor már kapaszkodva lépegetett, de magától még nem tudott járni, nyilván akkor már bőven ült magától, ez olyan 8-11 hónapos kora között volt. Igazából ekkor volt rá szükség, mert ebben az időben nem lehetett magára hagyni, de pl. wc-re csak el kellett mennem meg ilyesmi. Így kb 10-15 perceket kompozott, nagyon élvezte amúgy, nem hinném, hogy káros volt, nem órákat ült benne.
2016. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk ugrálónk volt, fisherprice jumperoo. Imádta a gyerek. Napi félórát, 2x félórát volt benne. Ennél nem ér le a láb, úgy kell beallítani hogy csak a lábujjhegye érje a földet. Azt nem tudom megmondani pontosan mikor raktam bele, de akkor amikor a kezünkbe volt és állandóan rugozott. Talán 7 hónapos volt de az enyém korababa, akkor 4,5 hónapos. A fejét ahhoz tudnia kell tartani. Nagyon kos izmos lábai lettek tőle. Azóta már 1 éves, rég kinőtte mert megunta. Már mászkál, feláll, bútorok mentén járkál. Kompot nem vennék, induljon el maga ha annyira menni akar :)
2016. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!