Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok? (Komp)

Mit gondoltok? (Komp)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem azokhoz szól, akiknek a babája használt kompot. Milyen idős kortól raktátok bele a picit? Van valami súly és centi határérték? Kisfiam 6 és fél hónapos. 8 kiló és 71 cm. Ülni még nem tud, viszont nagyon aktív, forgolódik, kúszik, ügyesen tartja derékból magát és ugrál a kezembe. Mit gondoltok mikortól rakhatom bele? Előre szólok hogy nem vitát akarok nyitni a dologban, hogy ki használ/nem használ, káros/nem káros stb. Köszönöm ha válaszoltok.



2016. jan. 20. 05:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%

A nagyobbik fiammal anno két gyógytornászt is megjártunk, mindkettőt egyöntetűen mondta,hogy még "egészséges" gyereket se nagyon rakjon bele az ember. Annyit mondott az egyik, hogy ha nagyon muszáj max. napi 20-30 perc, de nem több.

Amikor már tudott kúszni, akkor amennyire tudtam beterítettem a szobát habtapival, és mire "leért" a végére, kijöttem a konyhából és visszaraktam középre! :) Igaz amerikai konyhás nappalink van, tehát én ráláttam.

2016. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!