Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Adamo hitaállvány tényleg...

Az Adamo hitaállvány tényleg csak 10 kilóig terhelhető?

Figyelt kérdés

Nem épp olcsó ahhoz, hogy csak addig lehessen használni a hintát, ha nincs lehetőség felfúrni.


Van, aki tovább használta? Masszívnak tűnik.


2016. jan. 20. 16:11
 1/10 A kérdező kommentje:
*hintaállvány
2016. jan. 20. 16:11
 2/10 anonim ***** válasza:
A gyártó erre a súlyra vállal garanciát, ennyi alatt biztosan nem szakad le. Kiprobalhatod nagyobb súlyú babával is, nem biztos, hogy leszakad, de én mondjuk nem kísérleteznek a gyerekemmel
2016. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Előre, látatlanban érdeklődök. ;)
2016. jan. 20. 16:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor én betartanam a helyedben az utasítást, az a biztos :)
2016. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak fura, hogy maga a hinta 15 kilót bír és akkor egy 10 kilóig terhelhető állványt gyártanak hozzá, holott a honlapon "tökéletes alternatívájának" írják a felfúrás helyett az állványt.

Ezért ütött szöget a fejembe. Illetve azért, mert képeken egy vastag fémváznak tűnik, fura ha tényleg csak annyit bír. Vagy teljesen üreges lenne és valójában vékony a váz?

2016. jan. 20. 16:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet felfúrni? Ha valahol bent vagytok gondolom van tető a fejetek felett (fához és betonhoz is van kampó), ha meg kint, akkor egy nagy faágra tegyétek.
2016. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bérelt lakás, jövőre költözünk sajátba.
2016. jan. 20. 16:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg a bérbeadóval, egyetlen lyuk az egész, én megengedném a bérlőmnek.
2016. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet, az lesz.
2016. jan. 20. 17:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam, hogy nem azért nem ajánlják mert leszakad az állvány, hanem mert ennel nehezebb gyerekek már szeretnek ugrálni, mozogni benne és az állvány miatt kevesebb a mozgástér, nekiütköznenek.

Szóval pihenni, aludni elvileg beleülhet - bár nehéz megmondani egy 2 évesnek, hogy itt a hinta de ne hintazz, mert bevered a lábad :-D

Emiatt gondolom ajtófelfára se jó.

2016. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!